Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Названі дати 73-го Канського фестивалю

29.09.2020
об 13:19

73-й Канський фестиваль повинен був проходити у травні цього року, але через пандемію його старт відтермінували. І от тепер організатори оголосили нову дату проведення кіносмотру, а також його програму.

Вже багато років поспіль Канський фестиваль незмінно проводився  у середині травня. Однак в цьому році через загрозу коронавірусної інфекції захід спочатку планували перевести в «онлайн-режим» та провести у червні, але потім організатори зрозуміли, що формат фестивалю не може змінюватись і вирішили все ж чекати часу, коли можна буде провести його у звичному форматі. І ось, вже відомі нові дати коли відбудеться кінофестиваль. Це 27 – 29 жовтня.

«Ми дуже раді, що захід все ж таки відбудеться. Фільми з офіційного відбору знову можна буде побачити на набережній Круазет. Ми дякуємо мерії міста за таку можливість», - сказав президент Канського фестивалю П'ЄР ЛЕСКЮР.

Захід пройде у скороченому форматі та матиме назву Special Cannes, тобто «Спеціальні Канни». У програмі покажуть 4 повнометражні стрічки, роботи молодих режисерів та короткий метр. Глядачі побачать «Тріумф» Емманюеля Курколя, «Справжні матері» Наомі Кавасе, «Два Альфреди» Бруно Подалідеса та «Початок» Деа Кулумбегашвілі.

«Програма з 4 фільмів офіційного відбору, конкурс короткого метру, а також обіди і зустрічі – це те наше щастя, яке ми знову зможемо відчути вже у жовтні. Стрічки офіційного відбору наразі демонструються глядачам у Франції, Європі та по всьому світу. Це гарний знак – побачити, що вони зробили «зупинку» у Каннах перед початком нового сезону 2021 року», - зазначив директор фестивалю Т'ЄРІ ФРЕМО.

Нові дати 73-го Канського фестивалю ніяк не вплинуть. У наступному, 2021 році кіноподія поки що планується проводитися, як зазвичай, у травні.

 

Джерело: festival-cannes.com

Читайте також:

Статті

Дніпро, попкорн, кіно. Як американський попкорн Vogel завоював консешн-ринок України

Глядачі до кінотеатрів приходять різні: хтось віддає перевагу драмам, хтось комедіям, хтось бойовикам. Але більшість з них об'єднує попкорн, який супроводжує перегляд фільмів. Ця американська традиція вже міцно ввійшла в українське життя, а присмак повітряної кукурудзи невід’ємно переплітається з враженням від фільму: в ідеалі якість того й іншого має бути найвищою.

15.09.2019
об 16:52

Статті

Оксамитовий сезон: 2 місяці. 5 кінофестивалів. 1 медіафорум

Для багатьох 2020 рік став краш-тестом, жорстоким і безпрецедентним випробуванням на міцність. У першому півріччі карантин відправив кіноіндустрію в нокдаун: зйомки зупинили, фінансування скоротили, проєкти переформатували, кіноподії відклали… Ці кілька місяців, коли все стало на паузу, спочатку здавалися кризовим простоєм, та в результаті виявилися не більше, ніж затишшям перед бурею. Адже тільки-но карантин стали послабляти – на сцену поквапилися повернутися головні кіноподії країни: форум Kyiv Media Week, кінофестивалі «Молодість», ОМКФ, «Відкрита ніч», Linoleum та KISFF. Якщо в минулі роки всі вони розподілялися рівномірно з весни по осінь, то цьогоріч сконцентрувалися протягом усього лише двох місяців, серпня і вересня. Кіноподії повернулися оновленими, загартованими та ще потужнішими.

18.09.2020
об 16:05

Новини

Стали відомі фільми-переможці Запорізького міжнародного кінофестивалю

ри дні поспіль тривав фестиваль ZIFF. Окрім перегляду стрічок, відвідувачі заходу могли взяти участь у майстер-класах з акторського мистецтва, режисури, створенню сценаріїв, зустрітися з членами журі та почесними гостями. Завершився кіноподія церемонією закриття та врученням нагород переможцям.

22.09.2020
об 11:21

Новини

Український фільм покажуть на найбільшому кінофестивалі Східної Європи

Світова прем’єра фільму «Із зав’язаними очима» (англ. Blindfold) відбудеться на фестивалі класу «А» — Warsaw Film Festival. Саме цю стрічку було відібрано до міжнародного конкурсу дебютних фільмів Competition 1-2. Про це повідомляє компанія «Сучасне Українське Кіно».

23.09.2020
об 17:17