Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Названа дата прем'єри другого сезону фантастичного серіалу «Пацани»

01.07.2020
об 16:14

На офіційному каналі в соціальній мережі Twitter компанія Amazon Prime оголосила, що другий сезон популярного фантастичного серіалу «Пацани» стартує 4 вересня 2020 року.

Крім цього, була анонсована нова схема демонстрації епізодів. Перші три з них глядачі зможуть подивитися в день прем'єри, інші будуть виходити кожну п’ятницю аж до 9 жовтня. За сюжетом, пацани перебувають «у бігах», а Біллі (Карл Урбан) десь зачаївся. Він був приголомшений несподіваним відкриттям, що його дружина не померла, а ховалася зі своїм сином, зачатим, коли Патріот напав на неї. Що стосується супергероїв, то Старлайт тепер повинна визначити своє місце в Сімці після зіткнення з Експресом. І на тлі нових загроз корпорація Vought, як і раніше, прагне отримати свій зиск.

Нагадаємо, що серіал «Пацани», знятий за мотивами однойменного коміксу, дебютував в 2019 році. Він заслужив в основному позитивні відгуки глядачів, вони оцінили його брутальність і глузування над популярними кліше всього жанру.

 

Джерело: Twitter Amazon Prime

Читайте також:

Новини

Нові дати: Фільм Нолана презентують у серпні

Нещодавно стало відомо, що кіностудія Warner Bros. знову перенесла прем’єру фільму Крістофера Нолана «Тенет», на цей раз на 12 серпня.

26.06.2020
об 17:26

Леонардо Ді Капріо продюсуватиме фільм про порятунок горил для Netflix
Новини

Леонардо Ді Капріо продюсуватиме фільм про порятунок горил для Netflix

Як повідомляє Deadline, продюсером повнометражної ігрової кіноадаптації документального фільму «Вірунга», що вийшов у 2014 році, стане Леонардо Ді Капріо. Сценарій напише Баррі Дженкінс, який отримав Оскар за «Місячне сяйво». Подивитися кінострічку можна буде на онлайн-платформі Netflix. Дата прем'єри поки невідома.

29.06.2020
об 15:07