Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Навесні в українських кінотеатрах показуватимуть фільм «Погані дороги»

17.02.2021
об 13:12

Нова стрічка від авторки серіалу «Спіймати Кайдаша» та фільму «Кіборги» вийде в український прокат у квітні.

Драма «Погані дороги» в український прокат вийде 1 квітня. Зазначимо, фільм став призером Венеційського кінофестивалю, де у минулому році відбулася його світова прем’єра, яка увінчалася премією Circolo del Cinema di Verona як «Найбільш інноваційна стрічка в конкурсі». Він також є повнометражним дебютом драматургині та сценаристки Наталки Ворожбит. «Погані дороги» – це екранізація її однойменної п'єси, яку ставили у Лондоні та Києві. За своєю структурою стрічка складається з п'яти окремих новел про мешканців Донбасу, чиє життя проходить по обидві сторони від лінії розмежування. П’ять розбитих доріг – п’ять історій про любов, ненависть, довіру, зраду і порушення особистих кордонів на фоні порушення кордонів державних. Сценарій створено на основі документальних історій, зібраних авторкою на Сході України під час роботи над фільмом «Кіборги».

Варто зазначити, що українська прем'єра фільму «Погані дороги» пройшла на фестивалі «Київський тиждень критики» у програмі «Фокус: Україна-Франція». Також режисерка визнана авторкою найкращого повнометражного дебюту – Наталка Ворожбит здобула Національну премію кінокритиків  «Кіноколо» у категорії «Відкриття року», а виконавці головних ролей Юрій Кулініч та Оксана Черкашина визнані найкращими у відповідних акторських категоріях Премії.

Нагадаємо, продюсерами фільму стали Юрій Мінзянов та Дмитро Мінзянов, а виробництвом займався кінопродакшн Kristi Films за фінансової підтримки Українського культурного фонду.

 

Джерело: Пресслужба «Артхаус Трафік»

 

Читайте також:

Новини

СТБ і «Холостяк» запускають другу кампанію проти гендерних стереотипів – #Сильний

Проєкт #СильнаЯ, розпочатий телепрограмою «Холостячкою», підхоплює шоу «Холостяк» і започатковує кампанію #Сильний. З 17 лютого на всіх діджитал-майданчиках каналу СТБ відомі особистості спробують намалювати портрет «ідеального чоловіка» нового часу.

10.02.2021
об 16:15

Новини

Відверта розмова: Як працювали над драмою «Стоп-Земля» та чому важливо було потрапити на «Берлінале»

«Якщо не наважишся, не знатимеш, як буде далі», – говорить логлайн дебютного повнометражного фільму Катерини Горностай «Стоп-Земля». Його світова прем’єра відбудеться навесні в межах конкурсної програми Generation 14plus 71-го Берлінського міжнародного кінофестивалю. Як вдалося досягти такого результату, де ще та коли можна буде побачити українське підліткове кіно та як до першого великого успіху ставиться сама режисерка – про все це VGL cinema розповіли продюсери фільму та сама Катерина Горностай.

15.02.2021
об 12:28

Новини

Акції Disney знаходиться у хиткому стані, незважаючи на високі заробітки

Акції Disney, які досягли рекордних показників у квартальному звіті про прибутки в цей четвер, вже у п’ятницю знизилися на 2%, навіть при тому, що багато аналітиків все одно позитивно налаштовані щодо перспектив медіагіганта.

13.02.2021
об 14:35

Новини

Прем’єра серіалу «З ким поведешся»: «На шляху до кохання ніякі перешкоди не страшні»

15 лютого в ефір каналу «1+1» виходить перша серія української драматичної комедії «З ким поведешся». Головні ролі у серіалі виконали відомі українські акторки Ольга Жуковцова із «Жіночого кварталу» та зірка «Великих Вуйок» Ліля Ребрик. Напередодні прем’єри головні акторки розповіли, наскільки близькі їм екранні героїні та як вони змінили їхні життєві погляди.

15.02.2021
об 15:18

Новини

В березні вийде заключна частина трилогії «Скайлайн»

Фантастичний бойовик «Скайлайн 3» з’явиться в українських кінотеатрах 11 березня.

16.02.2021
об 14:16