Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Національне товариство кінокритиків США назвало найкращий фільм 2020 року

11.01.2021
об 12:29

У січні люди та організації діляться на дві великі групи. Перші розпочинають втілювати в життя плани, що набудували на прийдешні 365 дні, другі аналізують та продовжують підбивати підсумки року, що минув. Так, днями Національне товариство кінокритиків США вибрало найкращий фільм 2020 року.

 

На думку кіноекспертів найкращою стрічкою попереднього року виявилася драма «Земля кочівників», режисеркою якої є Хлоя Чжао. Вона також перемогла в режисерській номінації, а виконавиця головної ролі Френсіс Макдорманд здобула перемогу в акторській. Серед чоловіків найкращим актором визнали Делроя Ліндо, який є виконавцем ролі у фільмі «П'ятеро однієї крові». Серед виконавців ролей другого плану кінокритики виокремили Пола Раджі за гру в «Звук металу», а також Марію Бакалову. Вона зіграла дочку Бората в продовженні комедії Саші Барона Коена. У номінації «Найкращий сценарій» перемогла Еліза Гіттман та проєкт «Ніколи, зрідка, іноді, завжди».

Зазначимо, премія присуджувалася в 55-й раз, але вперше всі супутні заходи проводилися віртуально, все через пандемію.

Крім того, фільм «Земля кочівників» вважається одним з основних претендентів на перемогу від Голлівудської асоціації іноземної преси і Американської Кіноакадемії.

Нагадаємо, у 2021 році церемонія вручення премії «Оскар» відбудеться значно пізніше, ніж зазвичай – в квітні.

 

Джерело: The Hollywood Reporter

Читайте також:

Новини

Фільм про життя кочівників отримав Золотого лева

Володаркою Золотого лева 77-го Венеційського кінофестивалю стала картина режисерки Хлої Чжао «Земля кочівників».

13.09.2020
об 15:23