Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Національне представництво Eurimages Україна звернулося до продюсерів

25.09.2020
об 15:17

Названо останній день подачі документів до Фонду Eurimages на зимову сесію для продюсерів. Про подачу заяви та документів слід подбати вже зараз.

Зимова сесія Eurimages наближаеться. Останній день подачі документів до Фонду – 20 жовтня 2020 року. Засідання Ради правління проходитиме з 7 по 10 грудня цього року. Саме тоді визначать проєкти, які отримають підтримку. Працювати з документами з національним представниками будуть з 5 по 9 жовтня.

У національному представництві України в Eurimages просять продюсерів, які планують подавати документи на сесію зробити це не пізніше 1 жовтня цього року. Якщо триває очікування результатів 14 конкурсу кінопроєктів Держкіно, від яких залежатиме чи буде подана заявка на участь, чи ні – про це теж необхідно написати. Листи слід надсилати на адресу ukraine.eurimages@gmail.

Зазначимо, для розрахування бюджету варто брати до уваги курс від 14 вересня, коли курс гривні до євро становив 32,85 грн за 1 євро.

Довідка: Європейський фонд підтримки спільного виробництва та розповсюдження художніх кінематографічних та аудіовізуальних творів Eurimages допомагає кіновиробникам у створенні копродукції, підтримує дистрибуцію та кінотеатральний показ фільмів. Також фонд надає підтримку на створення ігрових, документальних та анімаційних фільмів. На рік Eurimages проводить чотири конкурсні відбори кінопроєктів.

 

Джерело: Національне представництво України в Eurimages

 

Читайте також:

Статті

КіноКалендар: «Велика Афродіта» – зоряний час Міри Сорвіно

13 вересня 1995 року на кінофестивалі в Торонто (Канада) відбулася прем'єра кінокомедії «Велика Афродіта» режисера Вуді Аллена. За сюжетом, спортивний репортер Ленні Вейнріб (Вуді Аллен) разом зі своєю дружиною Амандою, яка хоче дітей, але не хоче народжувати, приймають рішення про усиновлення хлопчика Макса. Макс росте дуже розумним і кмітливим. Тоді Ленні вирішує з'ясувати, ким же була біологічна мати Макса, і дізнається, що нею є вульгарна та безцеремонна повія Лінда Еш. Саме роль Лінди стала найбільшим тріумфом у кінокар'єрі актриси Міри Сорвіно. Вона отримала багато позитивних оцінок від впливових кінокритиків та спеціальних видань, а журнал Rolling Stone назвав «Велику Афродіту»: «зоряним часом для талановитої актриси Міри Сорвіно». Поділяючи думку цього видання, нашу традиційну добірку цікавих фактів про фільм ми повністю присвячуємо Мірі Сорвіно.

13.09.2020
об 12:11

Новини

KYIV MEDIA WEEK Global Marathon: 36 медійників із 23 країн

14 вересня 2020 року вже вдесяте пройшов найбільший щорічний медіафорум у Східній Європі KYIV MEDIA WEEK Global Marathon. Ця подія зібрала 36 представників найвідоміших міжнародних медіакомпаній із 23 країн світу.

21.09.2020
об 13:29

Новини

ОМКФ розширив секції та додав нові фільми до програми

Позаконкурсні програми 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю поповнились новими стрічками. Крім цього, організатори розширили секції. Глядачі зможуть оцінити роботи учасників та переможців найвідоміших міжнародних кінофестивалів.

22.09.2020
об 16:26

Новини

Відкриття ОМКФ пройде у онлайн-форматі: Тизер церемонії

У мережі з'явився тизер до церемонії відкриття ОМКФ, сам захід пройде в інноваційному форматі. Нагадаємо, фільмом відкриття стане політична комедія.

23.09.2020
об 11:54