Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Наступним Джеймсом Бондом стане Том Харді

21.09.2020
об 12:12

Наступним Джеймсом Бондом стане актор Том Харді. Саме такий анонс очікується наприкінці цього року.

 

 

Як вже відомо, на листопад 2020-го запланована прем’єра 25-го фільму про Джеймса Бонда «007: Не час помирати». Ця картина стане для 52-річного Деніела Крейга останьою з п'яти частин бондіани, в яких він зіграв. Оскільки роль Бонда комусь обов'язково треба передати, в мережі вже давно обговорюють, хто ж саме отримає статус агента 007 в майбутньому.

З цього приводу називалися багато імен, серед них -  Генрі Кавілл, Ідріс Ельба, Том Хіддлстон, Річард Медден та інші. Проте, якщо вірити новому матеріалу The Vulcan Reporter, то кіностудія вже знайшла заміну Крейгу. За даними видання, цією людиною буде актор Том Харді. Якщо ця інформація підтвердиться, то Харді стане сьомим актором, що виконував роль агента 007 в офіційних фільмах бондіани. До нього це блискуче робили Шон Коннері, Джордж Лезенбі, Роджер Мур, Тімоті Далтон, Пірс Броснан і Деніел Крейг.

 

Джерело: The Vulcan Reporter

Читайте також:

Новини

Трейлер нового фільму про Джеймса Бонда

Побачити фільм про культового шпигуна в Україні можна буде з 12 листопада 2020 року, а поки що творці стрічки про Джеймса Бонда оприлюднили новий трейлер фільму та постер. Нова кінострічка – це 25-й і останній фільм бондіани, де харизматичного захисника інтересів королеви зіграє Деніел Крейг.

05.09.2020
об 12:44

Новини

Реліз нового фільму про Джеймса Бонда надихнув на створення нових авто

До виходу на екрани 25-го фільму про Джеймса Бонда «007: Не час помирати» вийшла лімітована серія Aston Martin. Довгоочікувана прем’єра стрічки запланована на 12 листопада 2020 року.

06.09.2020
об 17:32

Новини

В очікуванні прем’єри: Кадри з нового фільму про Джеймса Бонда

Нещодавно з’явився новий трейлер 25-го фільму про пригоди англійського шпигуна, а потім творці бондіани виклали в мережу нові кадри з фільму. Нагадаємо, прем’єра стрічки запланована на 12 листопада.

08.09.2020
об 17:51