Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Наслідки карантину для американських кінотеатрів

09.06.2020
об 11:06
Наслідки карантину для американських кінотеатрів

У будь-якій діяльності пауза чи тривала перерва дається взнаки. Ніхто не міг передбачити, що у 2020 році світ майже одночасно піде на карантин. Звісно, на всіх сферах цей період позначиться по-різному. Титани кінопрокату аналізуючи ситуацію, в якій ми всі опинилися, говорять про те, що вони відчуватимуть наслідки пандемії ще упродовж двох років.

На минулому тижні колишній керівник Діснея, який зараз є генеральним директором великої мережі кінотеатрів Cinemark Марк Зораді, вважає, що його бізнес, у порівнянні з тим, яким він був до COVID-19, не повернеться імовірніше за все до 2022 року.

«Вважаю, що в умовах реальності ми зможемо повернутися до свого звичного ритму приблизно у 2022 році. У більшій мірі це зумовлено тим, що зупинилося виробництво фільмів. Оскільки студії мали адаптуватися в нових умовах і вимушені були переносити графіки зйомок та постпродакшену», – озвучив свою думку під час прес-конференції на Wall Street Марк Зораді.

Аналізуючи ситуацію він також зауважив, що наступний рік перетвориться на час «приємного одужання», але відновлення роботи матиме «довгий хвіст» наслідків. Також представники мережі Cinemark зазначають, що їх власні дослідження вказують на те, що глядачі готові повернутися до театрів за умови наявності протоколів безпеки. Фінансовий директор Шон Гембл заявив, що у довгоочікуваних прем'єр є «хороші шанси, що вони зможуть знаходитись у прокаті набагато довше».

Також спілкуючись з журналістами офіційні представники Cinemark зауважили, що станом на кінець лютого справи у компанії йшли добре, прибуток навіть зріс на 5% у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року. Завдяки чому, їхні кінозали у законсервованому стані можуть знаходитись приблизно до 2021 року.

«Станом на кінець травня у Cinemark був залишок грошових коштів у розмірі 640 мільйонів доларів. Щомісяця на утримання мережі витрачається близько 45 мільйонів доларів, що свідчить про те, що фінансів компанії вистачить, щоб почуватися добре, щонайменше до 2021 року, навіть якщо наші кінотеатри залишатимуться закритими», – зазначив Зораді.

Раніше ми вже писали про те, що компанія Cinemark з 19 червня розпочне поетапне відкриття своїх кінотеатрів. Цікаво, що мережа вимагатиме від своїх співробітників носити маски, але не змушуватиме клієнтів робити це.

Процедурі повторного відкриття кінотеатрів, на думку керівників компаній, сприятиме те, що штат працівників майже не зазнав змін. Найближчими тижнями у Cinemark заплановано провести рекламну кампанію за участі зірок.

Джерело: Deadline

Фото: bizjournals

Читайте також:

Новини

Cinemark починає поетапне відкриття кінотеатрів

Третього червня Генеральний директор третьої за величиною американської кіномережі Cinemark Марк Зораді повідомив про поетапне відновлення роботи кінотеатрів.

05.06.2020
об 16:35

Як епідемія коронавірусу повернула до життя автокінотеатри
Новини

Як епідемія коронавірусу повернула до життя автокінотеатри

6 червня 1933 року в місті Кемден (штат Нью-Йорк) відкрився перший у світі кінотеатр, у якому фільм можна було дивитися, не виходячи з автомобіля. Першим відвідувачам цього автокінотеатру був запропонований до перегляду фільм «Передбачлива дружина», який і залишився в історії світового кінематографу тільки завдяки цьому факту.

06.06.2020
об 16:49

Відновлення зйомок серіалу Marvel «ВандаВіжн»
Новини

Відновлення зйомок серіалу Marvel «ВандаВіжн»

Студія Marvel планує відновити нормальний графік роботи найближчим часом. Ймовірно, що вже в липні 2020 року продовжать зйомки фантастичного серіалу під назвою «ВандаВіжн», який стане однією з найважливіших частин у подальшому розвитку кіновсесвіту.

06.06.2020
об 15:14

Найбільша мережа кінотеатрів сумнівається у відновленні роботи
Новини

Найбільша мережа кінотеатрів сумнівається у відновленні роботи

Найбільша у світі мережа кінотеатрів AMC Theaters не впевнена, що відновить роботу після скасування всіх обмежень, впроваджених через спалах COVID-19. Про це свідчить заява, яку цитує телеканал CNN.

07.06.2020
об 15:08