Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Наша нова точка відліку: Апгрейд форматів і життя офлайн

03.07.2020
об 12:06
Наша нова точка відліку: Апгрейд форматів і життя офлайн

Світ фонтанував яскравими барвами та подіями, а потім враз усе зупинилося, ніби хтось натиснув на паузу під час перегляду фільму. Неочікуваності, нові ритми та обставини життя – що зобразити на обкладинці нового VGL cinema? Адже тема кризи трохи втомила людей. Редакція звернулася до партнерів та друзів –  desing studio BRATY: відтворити на обкладинці чергового номера VGL cinema новий світ, який вже вривається в наше життя.

Тимчасова зупинка всіх сфер розвитку затягнулася настільки, що всі від неї втомилися. Єдине, що хоч трохи розважало та розраджувало в непрості дні – розмаїття фільмів. Їх можна було дивитися безперестанку та в різних настроях. Хоча складні часи торкнулися й кінематографічної сфери – скасування або перенесення на онлайн-майданчики кінофестивалів і пітчингів, позапланова тримісячна відпустка знімальних груп та тимчасове закриття кінотеатрів. Усе це, безперечно, залишить відбиток в історії індустрії. Наразі ж фільми повертаються на великі екрани, а творчі групи на знімальні майданчики. Ми знаємо, що за ці декілька тижнів послаблення карантину розбито не одну тарілку. Отже, уже зовсім скоро всі матимуть змогу відвідувати фестивалі, символи яких прикрасили обкладинку новенького VGL cinema.

Пам’ятаєте, якою подією стало для кіноманів вручення Національної премії «Золота Дзиґа»!? Навіть в онлайн-форматі червона доріжка викликала бурхливі емоції. Найближчим часом заплановано вручення «Скіфського оленя»: він знайде своїх володарів у серпні під час проведення в оновленому форматі фестивалю «Молодість». Далі за графіком кіноподій в Україні вручення «Золотого дюка» на Одеському міжнародному кінофестивалі, що цьогоріч відбуватиметься віртуально на власній онлайн-платформі. Та все ж відчути атмосферу фестивалю можна буде під час традиційного показу ретроспективи на Потьомкінських сходах. Поки ж зали знову наповнилися запахом попкорну та передчуттями глядачів про майбутні враження від кіноновинок, завдяки яким можна забути про всі проблеми й просто насолоджуватися життям. У той час коли десь на знімальному майданчику лунає таке рішуче режисерське: AND ACTION.

Отже, ми презентуємо наш весняно-літній VGL cinema. Василь та Іван Костенки, дизайнери креативної desing studio BRATY, винесли на обкладинку номера найзнаковіші події кінематографу, що відбуваються в Україні, та додали деталей і фарб, що неодмінно їх супроводжують.

Цим примірником про НАШУ НОВУ ТОЧКУ ВІДЛІКУ: АПГРЕЙД ФОРМАТІВ І ЖИТТЯ ОФЛАЙН ми хочемо запевнити, що світ знову набуває яскравих кольорів. Можливо, навіть ще більш насичених та соковитих, ніж до того. І ми готові поринути у вир подій, церемоній та нагород!

 

Читайте також:

Статті

Репертуарний план прокату: Що подивитися у кіно в липні?

Завтра свої двері відчинять кінотеатри. На цю подію прихильники великого екрану очікували довгих три місяці. І хоча за час карантину на стрімінгових платформах можна було переглянути не тільки ті стрічки, що вже вийшли в прокат, а й прем’єри, все ж за магією кінозалу сумувало багато людей. VGL cinema вирішив розповісти читачам про фільми, на сеанс яких можна сходити у липні.

01.07.2020
об 19:42

Події

Fashion-фільми: Дайжест модного кіно

Щочетверга Fashion Film Festival Kyiv о 18:00 презентує добірку найкращих робіт міжнародних фестивалів fashion-відео.

02.07.2020
об 17:49