Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Наріман Алієв увійшов до складу журі Нацональної конкурсної програми 11-го ОМКФ

02.09.2020
об 11:29

Організатори 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю оприлюднили склад журі Нацональної конкурсної програми.  Серед тих, хто оцінюватиме роботи учасників – лауреат 10-го ОМКФ, іспанська режисерка, генеральний директор Венеційського міжнародного тижня критики та представниця Європейської кіноакадемії.

Склад журі Нацональної конкурсної програми 11-го ОМКФ:

Наріман Алієв – український режисер, який став лауреатом минулорічного Одеського міжнародного кінофестивалю. Його стрічка «Додому» отримала головну нагороду – Гран-Прі фестивалю.  З 2017 року він є членом Української кіноакадемії, а з 2019-го - Європейської кіноакадемії. Входить до Громадської ради Українського оскарівського комітету. У 2020 році Наріман Алієв отримав звання Заслуженого діяча мистецтв України.

 

Карла Сімон - каталоно-іспанська сценаристка і режисерка. Повнометражний автобіографічний дебют «Літо 1993» переміг в номінації «Найкращий дебют» Берлінського кінофестивалю. Загалом її фільм має близько 30 нагород по всьому світові та був обраний представляти Іспанію на «Оскарі».

 

Джіона Надзаро - генеральний директор Венеційського міжнародного тижня критики. Також він є автором книг і есе про гонконгське кіно та постмодерністські бойовики.

 

Маріт ван ден Елсхаут є членкинею Європейської кіноакадемії. Працювала як представниця галузі на Мельбурнському міжнародному кінофестивалі та як консультантка і міжнародна представниця з питань створення та розвитку Durban FilmMart.

 

Нагадаємо, в цьому році 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль проходитиме онлайн з 25 вересня по 3 жовтня.

 

Джерело: Пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Новини

Film Industry Office: Стали відомі учасники пітчингу від ОМКФ

З 29 вересня по 02 жовтня автори кінопроєктів презентуватимуть свої роботи в межах секції Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю. Сьогодні стали відомі учасники Пітчингу кінопроєктів, що знаходяться на стадії розробки, та ті, які візьмуть участь у секції Work-in-Progress, яка присвячена презентації фільмів на фінальній стадії зйомок або у постпродакшені.

18.08.2020
об 13:21

Новини

11-й ОМКФ оприлюднив програму Національного конкурсу

Сьогодні під час пресконференції щодо проведення 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю організатори заходу оголосили Національну конкурсну програму. До неї увійшли 7 повнометражних та 11 короткометражних стрічок, онлайн-показ яких відбудться у період проведення 11-го ОМКФ – з 25 вересня до 3 жовтня.

20.08.2020
об 17:28