Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Нано-чіп замість виховання: українські та французькі кіномитці розпочали спільну роботу над серіалом про підлітків

12.11.2021
об 15:07

Продакшн BOSONFILM почав роботу над своїм першим серіалом «Наші ідеальні діти» в копродукції з французською компанією LES FILMS D’ICI. Це перший повнометражний фільм цьоого продакшну, та він вже відомий раніше популярними стрічками: ігрові («Памфір», «Вакуум») та неігрові фільми («Україна за кадром»). Робота над серіалом «Наші ідеальні діти» побудована на базі яскравого авторського висловлювання. Сценарій для проєкту створюється авторським дуетом сценаристів Ірини Серебрякової та Жана-Філіпа Андерсена.

За сюжетом серіалу батьки трьох підлітків обирають дороге, але перспективне і високотехнологічне рішення: вживити дітям без їхнього відома «мікрочіпи-інтегратори», що керуватимуть їхньою поведінкою. Компанія-виробник обіцяє, що в такий спосіб можна раз і назавжди вирішити всі проблеми дітей та виховати вмотивованих, спортивних і успішних людей. Проте коли батьки перекидають відповідальність за виховання на новітні технології замість живого діалогу та пошуку компромісів, наслідки стають непередбачуваними і катастрофічними.

«Цей серіал про те, що ми завжди намагаємось знайти короткий шлях до вирішення проблеми. Чарівну пігулку або «чіп» в нашому випадку, який зробить дітей ідеальними, а нас, їх батьків, щасливими. Тож мета нашого серіалу - допомогти усвідомити, що єдиним шляхом до успішного та щасливого життя як підлітків, так і їх батьків є діалог, любов та важка щоденна праця», - говорить  Олександра Костіна, співзасновниця BOSONFILM.

У серіалі «Наші ідеальні діти» заплановано 8 серій по 26 хвилин. Основною темою цього молодіжного драмеді є підлітковий період, коли актуалізуються проблеми дорослішання, захисту від агресії, пошуку себе у світі, формування своїх цінностей та ідентичності. Проєкт має на меті привернути увагу до проблем булінгу та неетичного впливу новітніх технологій на процес виховання.

До кастингу та створення саундтреку серіалу планують долучити популярних українських та французських виконавців.

Європейський партнер LES FILMS D’ICI -  є одним із лідерів французької кіно та телеіндустріі та працює на ринку з 1984 року.

Джерело: BOSONFILM

Читайте також:

Новини

Новий ведучий та ще більше гумору: що готує новий сезон «Мамахохотала»

Є речі, які мають властивість не набридати: котики, дискусії у соцмережах і гумор. Тому кількість сезонів шоу «Мамахохотала» перевалила за десять і вже завтра, - 31 жовтня о 17:00 на НЛО TV стартує новий сезон! Що ж підготували для глядачів?

30.10.2021
об 14:07

Новини

«Хмарний атлас» знову вийде в прокат у кінотеатрах

Культова фантастика знову на екранах!Амбітний проект сестер Вачовскі і Тома Тиквера, за світовим бестселером Девіда Мітчелла із неймовірним зірковим кастом Блокбастер-пазл про реінкарніцію та обраних від авторів "Матриці" із суперзіркамі у головних ролях Шість історій, шість реінкарнацій, що відбуваються у різні часи, але тісно переплітаються між собою.

10.11.2021
об 13:38