Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Найкращі вихідні» презентували другий трейлер

12.01.2022
об 11:28

Любов одне до одного, до музики, до роботи, до фестивалю, до Києва: презентували другий офіційний трейлер комедії «Найкращі Вихідні». Різні люди їдуть до Києва з різними планами на вихідні, та є одна річ, яка їх всіх об’єднує — кохання.

 

Хлопець з Німеччини влаштовується волонтером на Atlas Weekend, щоб закохати у себе дівчину-організатора, та натомість він губить закордонного хедлайнера фестивалю.

Хлопці з Кривого Рогу влаштовують легендарну парубоцьку вечірку, але сваряться, як діти і б’ються, як дорослі.

Юна одеситка шукає тата-рокера, якого не бачила та ідеалізувала довгі 10 років.

Кар’єристка зі Львова приїжджає на найважливішу в її житті співбесіду, але молодший брат зриває їй абсолютно всі плани.

Це буде найбожевільніша подорож наших героїв та їхні Найкращі Вихідні!

Раніше ми писали, що вийшов перший трейлер «Найкращих вихідних»!

Виробництво: FILM UA Group та ТОВ «Твій найкращий фестиваль» за підтримки Державного агентства України з питань кіно та агентства США з міжнародного розвитку USAID.

Премꞌєра вже 2 лютого!

Джерело: FILM UA Group

Читайте також:

Новини

Дар’я Петрожицька: «Дуже хотілося б попрацювати з Тарантіно!»

Суперуспішний серіал «Папік», шоу «Танці з зірками», пісенний конкурс «Голос країни», теле- та кінопроєкти – за останні два роки Дар’я Петрожицька стала однією з найбільш впізнаваних українських актрис. А вже на початку наступного року на екрани виходить повнометражний фільм «Найкращі вихідні» з Петрожицькою в головній ролі. Про вплив успіху на подальшу роботу, співвідношення фарту й таланту, нові ролі та омріяні жанри актриса розповіла в інтерв’ю VGL сinema.

03.01.2022
об 13:29

Новини

“Засновано на ржачних подіях”: 20 січня стартує показ комедії “Любов і Блогери”

Конфлікт менталітетів та поколінь, професійні актори та зірки соцмереж на одному екрані: 20 січня у кінотеатрах країни стартує показ романтичної комедії “Любов і Блогери”. “Засновано на ржачних подіях” - саме такий слоган має фільм, герої якого показують людей та їх історії з реального життя. Вперше в українському кіно до акторського складу увійшли відомі блогери Instagram та популярні персонажі з ТіkТоk.

10.01.2022
об 14:26