Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Найбільший фестиваль анімації в Ансі скасовано

09.04.2020
об 14:55

Найбільший в світі фестиваль анімації повинен був пройти в період з 15 по 20 червня, однак через епідемію коронавируса COVID-19 керівництво прийняло рішення про скасування всіх заходів. Інформація про це з'явилася на офіційному сайті фестивалю.

Цього року фестивалю виповнюється 60 років, то ж подія ще й ювілейна. Тим менш, організатори прийняли рішення відмовитися від проведення заходу. Замість цього, в заявлені для фестивалю червневі дати, пройде його онлайн-версія, на організацію якої зараз кинуті всі сили.

«Ми прийняли рішення не переносити фестиваль на більш пізній термін. Існуючі обставини, календар подій, а також заплановані відстрочки для інших фестивалів не дають нам можливості для маневру, - наголошується в повідомленні на сайті Ансі. - Протягом останніх кількох тижнів наші постійні друзі і партнери надавали нам всю необхідну підтримку, за що ми їм безмежно вдячні. Ця підтримка підштовхнула нас до вирішення організувати онлайн-версію Annecy 2020 року, яка, незважаючи на поточні обставини, забезпечить всім зацікавленим бажаний доступ до ексклюзивного і оригінального контенту ».

Список учасників онлайн-фестивалю буде оголошено 15 квітня, пізніше буде запущено програму, яка буде розроблено для проведення онлайн-версії події.

Фестиваль анімації і кіноринок в Ансі в їх традиційному вигляді пройдуть тепер лише в 2021 році, з 14 по 19 червня.

Читайте також:

Новини

У Каннах не до свят: найпотужніший кінофестиваль шукає нову дату проведення

Остаточно вирішено, що через пандемію коронавірусу Каннський кінофестиваль не відбудеться в червні, але організатори продовжують вивчати різні варіанти його проведення на 2020 рік.

15.04.2020
об 09:30