Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Найбільші пригоди найменшого у світі супергероя СамСама

04.06.2020
об 17:24
Найбільші пригоди найменшого у світі супергероя СамСама

Наші діти багато на що нас надихають. На створення СамСама – найменшого супергероя у всесвіті – художника-ілюстратора Сержа Блоха надихнув син. Як свого часу преподобний Вільберт Оудрі створив образ паровозика Томаса для свого сина, що й досі користується любов’ю дітей в усьому світі. Зустрічайте міжгалактичну пригоду «Герой СамСам» від анімаційної студії, яка безпосередньо причетна до створення «Нікчемного Я», що гарантує найвищу якість анімації!

Свого часу у співпраці з Тангі де Кермель і видавничою компанією Bayard Presse, Сержем Блохом було сворено французький мультиплікаційний серіал «СамСам: Пригоди Супергероя». Також існують комікси про пригоди СамСама – вони друкувалися в багатьох журналах і користуються не абиякою популярністю у дітлахів.

Всі в родині СамСам мають надздібності і вміло ними користуються. Але маленький ще не знає, що робити зі своїми здібностями, як її правильно використовувати. Але це не заважає йому боротися з лиходіями, пересуваючись у космосі на своїй Сам-Тарілці.

Мультсеріал був переведений на багато мов і користувався любов’ю двтлахів в усьому світі. В тому числі і в Україні. Кажуть, що мультсеріал не раз показували борту літаків Air France. А всього мультик подивилися понад 250 мільйонів людей в усьому світі.

Повнометражний фільм було відзнято у 2019 році і в тому ж році 7 грудня на кінофестивалі в Ансі відбулася прем'єра анімаційної комедії.

Джерело: Вольга Україна

 

Читайте також:

"Володар драконів" – скоро у кіно!
Новини

"Володар драконів" – скоро у кіно!

Дружба, гумор, неймовірні пригоди, які зустрінуть наших героїв в урбаністичному світі, чекають на вас у 2D та 3D.

26.05.2020
об 13:26

Новини

Відкриття Чілдрен Кінофест

Сьогодні о 9:00 розпочалась реєстрація на VII Чілдрен Кінофест, який вперше пройде в онлайн-форматі. У цій статті VGL cinema коротко розповідає, якою буде церемонія відкриття та яка програма чекає на глядачів.

29.05.2020
об 11:08

Ура! Канікули! І гарні фільми на UA: КУЛЬТУРА
Новини

Ура! Канікули! І гарні фільми на UA: КУЛЬТУРА

Ура! Канікули! Можна гуляти досхочу, до вересня забути про школу і дивитися гарні та добрі фільми. До того ж, 1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Саме з нагоди цього свята UA: КУЛЬТУРА зробив добірку дитячих фільмів і мультфільмів. І перші п'ять днів літа буде транслювати їх в телеефірі. Отже, з сьогоднішнього дня і до 5 червня о 12:35 до уваги юних глядачів пізнавальні, пригодницькі й чарівні історії.

01.06.2020
об 18:05

Надприродна фантастика в новому шедеврі від творців «Гаррі Поттера» та «Пригод Паддінгтона»
Новини

Надприродна фантастика в новому шедеврі від творців «Гаррі Поттера» та «Пригод Паддінгтона»

«Таємничий сад» – це новий фільм, який з нетерпінням чекають прихильники творчості англійської та американської письменниці Френсіс Годґсон Бернет. Написаний ще на початку минулого століття, цей неймовірно захоплюючий дитячий роман став самою популярною книжкою письменниці і світовим бестселером. Вперше його було опубліковано у вигляді книжки аж у 1911 році! А окремі частини побачили світ ще раніше – протягом 1910 року.

03.06.2020
об 10:53