Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Найбільша мережа кінотеатрів сумнівається у відновленні роботи

07.06.2020
об 15:08
Найбільша мережа кінотеатрів сумнівається у відновленні роботи

Найбільша у світі мережа кінотеатрів AMC Theaters не впевнена, що відновить роботу після скасування всіх обмежень, впроваджених через спалах COVID-19. Про це свідчить заява, яку цитує телеканал CNN.

«Ми фактично не отримуємо жодного доходу. Навіть якщо в деяких юрисдикціях будуть зняті урядові операційні обмеження, дистриб'ютори можуть відкласти випуск нових фільмів доти, поки обмежувальні заходи не будуть істотно ослаблені не тільки всередині країни, а й на міжнародному рівні, що може ще більше загальмувати нашу діяльність. Ми віримо, що в нас буде достатньо коштів, щоб знову відкрити наші кінотеатри й відновити покази цього літа або пізніше. Наші потреби в ліквідності після цього будуть залежати, зокрема, від термінів випуску фільмів і нашої здатності генерувати доходи», – йдеться в заяві.

Згідно з оприлюдненим квартальним звітом компанії, збитки AMC можуть скласти до 2,4 мільярда доларів. Раніше AMC Theaters закликала до бойкоту всіх кінопроєктів студії Universal, яка вважала за краще випустити свій новий мультфільм «Тролі 2: Світовий тур» відразу на цифрових платформах.

Джерело: CNN

Фото: bizjournals

Читайте також:

Новини

Китай може втратити майже 28 тисяч кінозалів

Внаслідок обмежень, пов'язаних із забороною роботи кінотеатрів у Китаї, за результатами досліджень Китайської асоціації кіно (CFA), країна може втратити майже 40 % існуючих кінозалів. Це приблизно 5 тис. кінотеатрів і 28 тис. екранів, пише Variety.

03.06.2020
об 15:35

План репертуару: Українські кінотеатри покажуть каннський короткий метр
Новини

План репертуару: Українські кінотеатри покажуть каннський короткий метр

З 10 вересня у кінотеатрах України проходитиме Каннський фестиваль короткометражних фільмів. На показ відібрано 7 найкращих картин, що відзначили кінокритики. Зокрема учасником програми стала стрічка молодого французького режисера, яка перемогла на Cinéfondation, а також картини з Японії, Ізраїлю, Угорщини і навіть Албанії.

04.06.2020
об 17:51

Новини

Cinemark починає поетапне відкриття кінотеатрів

Третього червня Генеральний директор третьої за величиною американської кіномережі Cinemark Марк Зораді повідомив про поетапне відновлення роботи кінотеатрів.

05.06.2020
об 16:35

Як епідемія коронавірусу повернула до життя автокінотеатри
Новини

Як епідемія коронавірусу повернула до життя автокінотеатри

6 червня 1933 року в місті Кемден (штат Нью-Йорк) відкрився перший у світі кінотеатр, у якому фільм можна було дивитися, не виходячи з автомобіля. Першим відвідувачам цього автокінотеатру був запропонований до перегляду фільм «Передбачлива дружина», який і залишився в історії світового кінематографу тільки завдяки цьому факту.

06.06.2020
об 16:49