Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Надшвидкісний Їжак Сонік повертається! Презентували трейлер "Сонік 2"

11.12.2021
об 16:52

Улюблений блакитний їжак повертається в  нову пригоду пригоду в другій частині фільму. Поселившись у Green Hills, Сонік прагне довести, що він має все, що потрібно для того, аби стати справжнім героєм. Та для кожного є своя місія порятунку світу - Соніку її варто лише почекати. Випробування приходить тоді, коли доктор Роботнік повертається, цього разу з новим партнером, Наклзом, у пошуках смарагду, який має силу знищити цивілізацію. Сонік об’єднується зі своїм напарником Тейлзом, і разом вони вирушають у подорож, щоб знайти смарагд, перш ніж він потрапить до чужих рук.

Режисер - Джефф Фоулер. У головних ролях: Джим Керрі («Їжак Сонік», «Брюс Всемогутнiй», «Вiчне сяйво чистого розуму», «Тупий та ще тупiший»), ДЖЕЙМС МАРСДЕН («Їжак Сонік», «Люди Iкс: Днi минулого майбутнього»).

У всеукраїнський прокат стрічка виходить 31 березня 2022 року.

 

Джерело: Paramount Pictures, B&H Film Distribution

Читайте також:

Анімація

Герої мультфільму «Співай 2» в українському дубляжі заговорять голосами зірок

Вже незабаром у всеукраїнський прокат виходить друга частина анімації від ILLUMINATION – «Співай». Друга частина анімаційного хіта розкаже про невгамовного Бастера Муна та його друзів, які вирушають у нову музичну пригоду. Ще більше грандіозних хітів та запальних виступів на новорічні свята для всієї родини!

09.12.2021
об 14:37

Новини

Презентували трейлер YoYo: мультфільм про майбутнє від сестер Фельдман

Sestry Feldman запускають мультсеріал, у якому люди довірилися технологіям більше, ніж собі. Там всім вживлюють штучний інтелект, люди стали суперпродуктивними, але без вогню в очах. Всі, крім одного — ЙоЙо.

10.12.2021
об 11:24

Новини

«Світ Юрського періоду 3: Домініон»: презентували пролог фільму

Нова глава з життя динозаврів у 21 столітті. Давні ящери і сучасні люди намагаються співіснувати в одній екосистемі та часом це призводить до фатальних наслідків.

24.11.2021
об 14:37