Трейлери та відео
Популярні пости
17 серпня свій день народження святкує Вікторія Тігіпко. VGL cinema приєднується до всіх вітань, які сьогодні лунали на адресу президентки Одеського міжнародного кінофестивалю. Від себе побажаємо, щоб Вікторія ніколи не втрачала віри у майбутнє найсміливіших ідей.
Вікторія Тігіпко надихає всіх на створення стартапів, корисних проєктів і творення культури. Звісно, іноді їй теж потрібна порція натхнення, яку вона може отримати, зокрема, подивившись фільм. Одному з видань Вікторія якось розповіла, які стрічки її надихають, ми знайшли цей список і, якщо вам не вистачає трошки мотивації, або просто хочеться подивитися красивий фільм зі змістом, ось вам 7 ідей для вечірнього перегляду.
«Джульєтта» Педро Альмодовара
Іспанський майстер відомий своєю любов'ю до жіночих історій та образів у своєму 20-му за рахунком фільмі розповів історію 55-річної жінки, яка пише листа донці. З дівчиною вони не бачилися дванадцять років. Картина знята за мотивами книги лауреатки Нобелівської премії Еліс Манро. У 2016 році «Джульєтту» показали в секції «Гала-прем'єри» ОМКФ. Варто зазначити, стрічка стала одним з найбільш очікуваних фільмів кінофоруму.
«Містер Тернер» Майка Лі
Фільм про видатного художника-мариніста Вільям Тернер, якого на екрані втілив Тімоті Сполл. За свою роботу в Каннах актор отримав приз за найкращу чоловічу роль. Артисту вдалося максимально переконливо зіграти переживання художника на заключному етапі його життя: втрату батька, останній любовний роман, подорож на кораблі, визнання публіки.
«Про тіло і душу» Ільдіко Еньеді
Прем'єра угорської драми відбулася на 67-му Берлінському кінофестивалі, де картина отримала «Золотого ведмедя». Потім стрічку транслювали під час 8-го ОМКФ. Еньеді зняв добру і одночасно жорстку історію про двох інтровертів, які відчувають психологічні труднощі в спілкуванні з оточуючими.
«Життя Адель» Абделатіфа Кешиша
Мелодрама про любов двох юних дівчат, заснована на графічному романі Жюлі Маро «Синій - найтепліший колір», завоювала «Золоту пальмову гілку» 66-го Каннського кінофестивалю. Відверта історія кохання між героїнями Леа Сейду та Адель Екзаркопулос, тримає увагу глядача до останньої хвилини, не дивлячись на те що хронометраж фільму три години.
«Син Саула» Ласло Немеша
Один з найсильніших фільмів останніх років - про події в Освенцімі, де один з членів зондеркоманди стає свідком вбивства лікарем хлопчика, що вижив у газовій камері. Історія завоювала Гран-прі Канн в 2015 році, а потім вразила глядачів 6-го ОМКФ.
«Древо життя» Терренса Маліка
Водночас гарний і сумний фільм не тільки про життя, а й про час, пам'яті і тендітної реальності. У Каннах фільм обсвистали, однак це не завадило притчі про створення світу і його прийдешньої загибелі завоювати «Золоту пальмову гілку».
«Любов» Міхаеля Ханеке
Лауреат «Золотої пальмової гілки» 65-го Каннського кінофестивалю також був показаний на ОМКФ у 2012 році. Головні герої - сімейна пара, що доживає свій вік у Парижі. Коли у Анни раптово паралізувало праву частину тіла, її чоловік Жорж робить все, щоб полегшити страждання коханої, яку він ось-ось втратить. Дуже зворушлива і тиха історія про прихильность, взаємодопомогу, повагу та обов’язок.
Джерело: elle.ua
15.08.2020
об 10:25
11.08.2020
об 10:12
14.08.2020
об 10:04