Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Надія Мейхер розповіла подробиці зйомок серіалу «Великі Вуйки. Вдома краще»

07.08.2020
об 12:55

Днями завершилися зйомки комедійного серіалу. Сюжет нового сезону розгорається навколо готелю, який іноземний інвестор побудував у Великих Вуйках. Також приділено багато уваги особистим стосункам головних героїв. Актриса Надія Мейхер розповіла про любовні сцени у стрічці, привідкрила деталі сюжету та поділилась враженнями від зйомок у серіалі.

 

Надія Мейхер у серіалі «Великі Вуйки. Вдома краще» грає Галину – жінку, в яку закоханий Іван Петрук. На стосунки пари у цьому сезоні чекає багато випробувань.

«Моїй героїні нелегко призвичаїтися до умов та ритму життя у Великих Вуйках. Вона звикла бути активною, працювати, тож і в селі шукає собі роботу. До речі, Ірка та Марійка впевнені, що Іванові дуже не сподобається бажання Галини працювати. Дівчата постійно вигадують способи, як Галина має про це йому сказати, і ці ідеї стають початком безлічі комічних ситуацій», - розповіла НАДІЯ МЕЙХЕР.

Також у третьому сезоні глядачі побачать Івана Петрука у нових образах, на які його вмовлятиме кохана жінка.

«Галина не полишає спроб змінити образ Івана, зробити його стильним та завжди охайним. На цьому фоні виникає багато комічних та конфліктних ситуацій. Адже Іван і Галину не хоче образити, і перед односельчанами авторитет боїться втратити. Впевнена, глядачам буде цікаво спостерігати за розвитком стосунків і почуттів цієї пари», - ділиться НАДІЯ МЕЙХЕР.

За її словами, глядачі зможуть побачити навіть любовну сцену між акторкою та Юрієм Горбуновим.

«За сценарієм, у Галини та Івана є дещо інтимний момент. Ми з командою проєкту довго думали, як правильно зіграти сцену, якими ми з Юрою маємо бути в кадрі. Думаю, в результаті цей епізод вийде дуже смішним», - говорить НАДІЯ МЕЙХЕР.

Акторка зазначила, що під час зйомок нового сезону на майданчику було весело та комфортно, адже учасники команди працюють разом уже другий рік і за цей час встигли потоваришувати. Нагадаємо, за сюжетом комедійної історії, після того, як гуцульська делегація у складі Івана Петрука, Боді, Штефка та Василя Микитюка у столиці домоглася прокладання у Великих Вуйках дороги, приватний інвестор збудував готель, і село от-от може стати європейським курортом. Чи стануть Великі Вуйки «туристичною Меккою», та якою буде доля стосунків Івана та Галини, глядачі «1+1» дізнаються вже цієї осені.

Джерело: пресслужба «1+1»

Читайте також:

Новини

10 фактів про історичну сагу «І будуть люди»

Цієї осені на телеканалі СТБ відбудеться прем’єра 12-серійного фільму «І будуть люди» виробництва студії FILM.UA за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. За сюжетом стрічки події відбуваються на Полтавщині в буремні часи 20 століття: перша світова війна, революція, прихід радянської влади. 12 непересічних доль – історія драматичних змін, пристрасного кохання і цінності людського життя.

16.07.2020
об 13:26

Новини

У суботу розпочалися зйомки фільму «Між нами»

18 липня в Києві творча група повнометражної стрічки «Між нами» зібралася на знімальному майданчику. Після першого вдало відзнятого кадру режисерка Соломія Томащук за традицією кіновиробництва розбила тарілку. Також на локацію, з якої розпочалась історія фільму запросили представників ЗМІ.

20.07.2020
об 15:12

Новини

«Гуцулку Ксеню» побачать у Північній Америці

Фільм, який створено за мотивами однойменного твору Ярослава Барнича, користується популярністю в Америці. На одній з відео платформ кінопроєкт став фільмом місяця.

03.08.2020
об 13:22

Новини

Зіркова комедія «Скажене Весілля» матиме третю частину

5 серпня розпочалися зйомки продовження, як зазначають творці, найкращої комедії року – «Скажене Весілля 3». У третій частині кінофраншизи приймає участь ще більша кількість зіркових акторів і змінився режисер. Ним став Любомир Левицький. Автори кажуть, що на глядачів чекає ще більше сюжетних несподіванок та якісного українського гумору.

06.08.2020
об 19:06