Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

На ZIFF проходитимуть лекції про кіноіндустрію

16.09.2020
об 12:20

Під час безкоштовних майстер-класва та лекцій організатори Запорізького міжнародного кінофестивалю (ZIFF) вирішили, що варто розказати молоді про роботу продюсера, а також презентуватимуть фільми.

Відвідувачі Запорізького міжнародного кінофестивалю (ZIFF) під час заходу зможуть не тільки подивитись цікаві фільми, а й дізнатись багато нового про кіноіндустрію загалом. Партнер фестивалю – міжнародна телевізійна компанія Star Media організовує для бажаючих лекції на такі теми:

 

- майтер-клас «Хто такий продюсер і чим він займається» - розповідати про цю спеціальність буде Олексій Терентьєв, який сам вже багато років займається продюсуванням. Послухати його можна буде 19 вересня о 17:00. Присутні дізнаються, як відбувається керування творчими проєктами та де можна вивчитись цій професії.

- також 19 вересня, о 18:10 відбудеться презентація проєкту фільму «Я, «Побєда» і Берлін» за мотивами однойменної повісті Кузьми Скрябіна. Наразі зйомки ще тривають. Презентуватиме картину теж Олексій Терентєв.

 

Того ж вечора о 19:15 19 вересня відбудеться презентація та показ короткометражних стрічок «Випуск 97», Mia Donna, Golden Lovе. Презентацію проведе режисер Павло Остріков.

Як зазначають організатори, всі заходи проводитимуть за умови дотримання карантинних обмежень. Вхід вільний, але потрібна попередня реєстрація за телефоном (095) 398-75-36.

 

Джерело: ZIFF

Читайте також:

Статті

Запорізький міжнародний кінофестиваль ZIFF-2019: час на головне та важливе

На початку осені 2019 року в нашому місті пройде III Запорізький Міжнародний кінофестиваль ZIFF-2019. Протягом трьох днів запорожці і гості міста зможуть отримати насолоду від короткометражних фільмів українського та іноземного виробництва. Відкриття кіносвята заплановано на 20 вересня 2019 року в кіноконцертному залі ім. О. Довженка. VGL cinema поспілкувався з організаторами заходу про особливості, завдання та цілі фестивалю.

28.07.2019
об 16:47

Новини

Український кінофестиваль ZIFF відбудеться у звичайному форматі

Міжнародний фестиваль фільмів у Запоріжжі проведуть офлайн, якщо епідеміологічна ситуація у місті лишатиметься сприятливою. Глядачам покажуть українські та іноземні короткометражні фільми. До участі у заході подали понад три тисячі проєктів зі 116 країн світу. Зі стрічок, які обрали до однієї з конкурсних програм,переможця оберуть глядачі.

31.07.2020
об 14:25

Новини

На ZIFF проходитимуть лекції про кіноіндустрію

Під час безкоштовних майстер-класва та лекцій організатори Запорізького міжнародного кінофестивалю (ZIFF) вирішили, що варто розказати молоді про роботу продюсера, а також презентуватимуть фільми.

16.09.2020
об 12:20