Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

На великому екрані смішні, особисті, сповнені суму та боротьби історії жінок

08.10.2020
об 12:43
Автор: Тетяна Мисяновська

Сьогодні в прокат виходить документальна стрічка «Жінка». Режисери фільму — Янн Артус-Бертран та Анастасія Мікова, відомі своєю попередньою роботою — «Людина». Цього разу автори беруться досліджувати питання, що значить бути жінкою.

 

Допрем'єрний показ документальної стрічки «Жінка» відбувався 7 жовтня в київському кінотеатрі «Жовтень»

 

4 роки, 50 країн та 2 000 жінок. Весь фільм — це серія інтерв'ю чи, скоріше, розмов різних жінок — молодих, літніх, успішних, матерів, кар’єристок… Жінок, що пережили насильство; жінок, що знаходять кохання; жінок, що зуміли знайти свій голос в патріархальному світі.

 

 

Тематично фільм поділено на кілька блоків. Серед тем трапляються досить табуйовані питання, про які не заведено говорити в суспільстві — менструація, жіноче обрізання, домашнє насильство, торгівля жінками. Поряд з ними не менш цікаві судження на теми материнства, кар'єри, сексу, краси, освіти тощо. Героїні відверто та безстрашно розповідають свої історії, часом доволі особисті, часом смішні, проте часто це історії боротьби, а подекуди й суму.

 

 

Власне, стрічку «Жінка» цікаво й навіть необхідно подивитися не тільки жінкам, а й чоловікам. Першим буде корисно відчути універсальний зв'язок, піднесення та віру у власні сили; другим же, допоможе краще зрозуміти проблеми, з якими більшість жінок зіштовхується щодня.

 

 

В Україні стрічка виходить в прокат за підтримки Amnesty International. Також, автори наголошують, що фільмували на кошти партнерів, а всі прибутки від продажу квитків отримає міжнародна організація, заснована Янном та Анастасією — Woman(s). Кошти від бокс-офісу спрямують на підтримку медіаосвіти жінок.

   

Читайте також:

Новини

Аргументи вчених: Кінозали – найбезпечніші місця в часи пандемії

Німецька національна асоціація кінотеатрів закликає уряд збільшити кількість дозволених місць в залі, аби більше людей стали приходити до кінотеатру. Прохання асоціації ґрунтується на новому дослідженні вчених, які назвали зали одним з найбезпечніших місць при пандемії.

07.10.2020
об 14:30

Новини

Які прем’єри стартують відсьогодні у кінотеатрах України

З 8 жовтня в українських кінотеатрах одразу декілька прем’єр фільмів. Це комедії, мелодрами, сімейні мультфільми та ще багато цікавого.

08.10.2020
об 11:32

Новини

Світовий кінопрокат: Які стрічки найбільш популярні в Азії та Європі

Найбільше відвідують кінотеатри у Піднебесній, а найменше – в Іспанії. Світовий кінопрокат показує значно кращі результати, ніж американський.

05.10.2020
об 13:31

Новини

У мережі з’явився трейлер та постер до стрічки «Відьми»

Намагаючись захиститись від відьом, головні герої за іронією долі потрапляють на їхній шабаш.

07.10.2020
об 11:14

Новини

Український бокс-офіс: «Гренланія» продовжує триматися на верхівці кіночартру

З мінімальною грошовою перевагою фільм-катастрофу «Гренландія», що йде в українських кінотеатрах вже третій тиждень поспіль, обійшла сімейна комедія «Війна з дідусем», яка теж не є прем’єрою вікенду. Цього разу в кіночартрі глядацьких вподобань фільм з оновленого графіку репертуару опинився лише на третьому місці. Хто ж потрапив у ТОП-10 українського кінопрокату та що дивився вітчизняний глядач з найбільшим інтересом упродовж тижня?

07.10.2020
об 12:42

Новини

На Львівщині знімають телесеріал «Кава з кардамоном»

З початку тижня у Львові знімають за романом львівської письменниці Наталії Гурницької серіал «Кава з кардамоном». Книжка авторки є бестселером протягом кількох останніх років, тож творці сподіваються, що драматична історія кохання не залишить байдужими й телеглядачів.

07.10.2020
об 13:47