Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

На великі екрани країни повертається фільм «Черкаси»

01.07.2020
об 19:08
На великі екрани країни повертається фільм «Черкаси»

Завдяки поступовому послабленню карантину, з 2 липня глядачі матимуть змогу подивитися воєнну екшн-драму «Черкаси» в кінотеатрах. Показ стрічки стартував ще 27 лютого, але був припинений через поширення пандемії COVID 19.

Фільм розповідає про однойменний морський тральщик, що був заблокований російськими військами в бухті озера Донузлав під час анексії Криму. Три дні відважного опору ворогу і вірність державі і народу України – «Черкаси» став єдиним з 9 українських кораблів, що не спустив державний прапор.

«Черкаси» – надважливий фільм для нашої кінокомпанії MKK Film Service (прим. – виробник фільму), і ми дуже вдячні дистриб’ютору і кінотеатрам, що маємо змогу продовжити прокат. Під час карантину ми чи не щодня отримували звернення де і коли можна переглянути «Черкаси». І ось нарешті маємо дату повторного старту, та сподіваємось, що якомога більше кінотеатрів візьмуть фільм в свій репертуар, бо сама історія, чудова операторська робота Юри Дуная і магічна музика Антона Байбакова заслуговують на великі екрани - ділиться очікуваннями продюсерка фільму Марта Лотиш. 

«Карантин підкосив всі сфери бізнесу, і кіногалузь не стала вийнятком, – багато українських фільмів були вимушені перенести дати своїх релізів на невизначений термін. Особливо прикро за такі фільми, як «Черкаси», прокат яких обірвався, не встигнувши охопити більшу частину своєї аудиторії. Через це, а також виходячи із досить суттєвого ажіотажу навколо стрічки, ми поставили собі за мету – за будь-яких обставин повернути цю потужну кінооповідь на великі екрани, коли б це не було. Не дарма неофіційним слоганом фільму є «Черкаси будуть чинити опір», тому ми просто не могли діяти якось інакше», – розповідає керівниця напрямку кінотеатральної дистрибуції FILM.UA Group Надія Коротушка.

VGL csnema повідомляв, що FILM.UA Distribution пропонує кінотеатрам України до прокату свій «антикризовий пакет». До нього, крім воєнного екшну «Черкаси», входять такі найуспішніші повнометражні фільми виробництва FILM.UA Group, як анімація «Викрадена Принцеса: Руслан і Людмила», фентезі «Сторожова Застава», історичний екшн «Захар Беркут», історичний трилер «Ціна Правди», комедія «Скажене Весілля» та «Скажене Весілля 2». Кожен кінотеатр може обрати будь-які фільми із цього переліку, демонструвати їх на зручних для себе умовах, а весь прибуток від реалізованих квитків залишатиме собі.

Читайте також:

Новини

У липні «Віддану» побачать в Польщі

Український повнометражний фільм «Віддана», який режисерка Христина Сиволап створила за мотивами роману «Фелікс Австрія» української письменниці Софії Андрухович, чекає нової прем’єри.

26.06.2020
об 11:48

Адаптуватись до життя: На конкурсі Держкіно презентували тизер короткометражного фільму «Поламані»
Новини

Адаптуватись до життя: На конкурсі Держкіно презентували тизер короткометражного фільму «Поламані»

Війна назавжди залишає відбиток у житті тих, хто приймав безпосередню участь у бойових діях – це центральний посил майбутнього короткометражного проєкту «Поламані». Його нещодавно представили на 13-му пітчингу Державного агентства України з питань кіно.

30.06.2020
об 11:15

Новини

В українського серіалу «І будуть люди» з’явився тизер

Перша світова війна, революція, прихід радянської влади – на телеканалі СТБ восени презентують історичну сагу «І будуть люди». Екранізація епохального роману Анатолія Дімарова складатиметься з 12 серій.

01.07.2020
об 14:29