Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

На телеканалах «UA: Перший» та «UA: Культура» можна буде переглянути низку тематичних фільмів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

24.04.2021
об 15:47

Пресслужба Суспільного мовлення повідомила, що телеканали «UA: Перший» та «UA: Культура» покажуть тематичні художні фільми, документальні проєкти та програми до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії, який відзначається в Україні 26 квітня протягом уже 35 років. До того ж «UA: Українське радіо» уже почало випускати проєкт «Чорнобиль. Системна помилка» кожного дня о 9:30, який триватиме ще до 26 квітня.

 

«UA: Перший» транслюватиме з 24 по 26 квітня:

 

24 квітня

 

22:00 – прем’єра польського художнього фільму «Чорнобиль. Чотири квітневі дні», в основі якого лежить історія про те, як в різних частинах Європи дізнаються про ядерну катастрофу не з офіційних повідомлень з боку СРСР, а через показники вимірювальних приладів. Сюжет стрічки розгортається протягом чотирьох днів після катастрофи й демонструє злочинну безвідповідальність комуністичного режиму. 

 

25 квітня

 

16:05 – документальний проєкт «Розщеплені на атоми» про деталі Чорнобильської трагедії з точки зору її очевидців. Основна увага у стрічці направлена саме на постраждалих, чиї життя були зруйновані після катастрофи.

 

18:55 – повтор фільму «Чорнобиль. Чотири квітневі дні».

 

26 квітня

 

У День пам’яті Чорнобильської трагедії о 12:00 телеканал хвилиною мовчання вшанує пам’ять загиблих ліквідаторів та жертв Чорнобильської трагедії.

 

9:05 – документальний проєкт «Розщеплені на атоми».

 

12:01 – ефір «Суспільної студії», під час якого ведучі Інна Москвіна і Роман Сухан говоритимуть з ліквідаторами й науковцями про наслідки аварії на Чорнобильській АЕС та майбутнє зони відчуження. У прямому ефірі також розкажуть історії людей, евакуйованих після аварії, які вперше за 35 років побували в рідному місті.

 

15:20 та 18:55 – документальна програма «Чорнобиль. Відродження», яка розповість про відродження природи в зоні відчуження.

 

20:00 – прем’єра документального проєкту власного виробництва «Люди Зони», який покаже зону відчуження навколо Чорнобильської АЕС з незвичного боку та розповість про долю цього місця.

 

«UA: Культура» покаже проєкти 24 та 26 квітня:

 

24 квітня

 

20:05 – документальний проєкт власного виробництва Суспільного «Пекельне відрядження», що розповідає про операторів українського телебачення, які не побоялися поїхати до Чорнобиля й показати всьому світові масштаби трагедії, та завдяки яким ми дізналися правду, а унікальні кадри назавжди увійшли в історію. Творці фільму намагалися почуття людини, яка не має вибору й мусить виконувати роботу попри загрозу власному життю.

 

22:50 – художній науково-фантастичний фільм режисера Віталія Потруха «Загублене місто» з Андрієм Джеджулою в головній ролі, який розповідає про невеличку експедицію, що вирішує розшукати загублене місто в зоні відчуження, де відбуваються надзвичайні речі.

 

26 квітня

 

У День пам’яті Чорнобильської трагедії о 12:00 телеканал хвилиною мовчання вшанує пам’ять загиблих ліквідаторів та жертв Чорнобильської трагедії.

 

12:01 – повтор документального проєкту «Пекельне відрядження».

 

12:25 – показ документального проєкту «Розщеплені на атоми».

 

17:00 – художній фільм «Чорнобиль. Чотири квітневі дні».

 

19:10 – повтор документального проєкту «Розщеплені на атоми».

 

Джерело: Пресслужба Суспільного мовлення

Читайте також:

В липні очікується страт нового ранкового шоу на Суспільному
Новини

В липні очікується страт нового ранкового шоу на Суспільному

Про це йшлося на координаційній онлайн-зустрічі команди ранкового шоу. Планується, що цей проєкт буде спільним виробництвом всіх регіональних відділень Суспільного і Київської філії. Мета – впровадити принцип роботи «усі для всіх», аби локальні історії стали відомими в любому куточку України.

25.06.2020
об 18:09

Новини

Українські фільми про Чорнобиль покажуть в Іспанії та Англії

Роботи «Медіа Групи Україна» купили іспанські та британські дистриб’ютори. Так, фільм про Чорнобильску трагедію «Лазуровий пил», знятий компанією IVORY Films придбала іспанська Big Rights Sl - компанія, що вже майже 20 років займається дистрибуцією художніх, документальніх фільмів та проєктів. Демонструвати «Лазуровий пил» будуть в Іспанії на рідній, для місцевих мешканців мові.

06.07.2020
об 10:42

Новини

Україну відвідав режисер «Чорнобиля» Юхан Ренк

Режисер провів майстер-клас, де розповів про себе, свої секрети та як створювався культовий серіал. Також відвідав Чорнобильску зону відчуження і на власні очі побачив наслідки аварії 1986 року.

22.09.2020
об 13:23

Новини

Кіновікенд із суспільним телеканалом: «Українські шерифи» та «Вінсент на шляху до моря»

Сподіваємося, що це останні вихідні, коли не можна сходити на сеанс до кінотеатру. Натомість сьогодні та завтра ввечері можна подивитися два цікавих та надихаючих фільми на телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

23.01.2021
об 12:45