Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

На Sheffield DocFest відбудеться світова прем’єра фільму  “День українського добровольця”

01.06.2022
об 11:17

На британському міжнародному кінофестивалі Sheffield Doc/Fest відбудеться світова прем’єра одного з перших українських повнометражних фільмів, знятих під час повномасштабного вторгнення Росії — документального фільму режисера Володимира Тихого «День українського добровольця».

 

Зйомки фільму тривали всього один день, 14 березня, коли в Україні відзначають День добровольця. Фільм розповідає, як з початком повномасштабної війни змінилось життя усіх: поп-співачки, відеоінженера, історика, реставраторки, полярника та пенсіонерки.

«14 березня 2022. 2944-й день російсько-української війни. За кілька останніх тижнів інтенсивна війна сюрреалістично змішала місця й людей, утворивши постапокаліптичний вимір із новими якостями та ролями. Тисячі киян та киянок перебралися жити в метро, а їхня звична робота та життя стали кардинально іншими. Елітні передмістя столиці стали зоною нищівних боїв та мародерства. Для багатьох війна вже стала буденністю», — йдеться в описі фільму.

 

Sheffield DocFest — найбільший документальний кінофестиваль у Великій Британії та третій за величиною у світі. Цього року команда фестивалю на знак солідарності з Україною обрала спеціальний фокус — Password: Palianytsia.

 

Захід проходитиме з 23 по 28 червня.

 

 

Джерело: Sheffield DocFest

Читайте також:

Новини

"росіяни вбивають українців: Потенційно неприйнятний контент»: акція протесту у Каннах

У день світової прем'єри в секції «Особливий погляд» офіційного відбору 75-го Каннського фестивалю, команда фільму Максима Наконечного "Бачення метелика" (Butterfly Vision) провела акцію на підтримку України на червоній доріжці, коли увага всіх міжнародних медіа була максимально прикута до творчої групи.

26.05.2022
об 12:21

Новини

Women in Industry: у каннах поговорили про опір творчої людини війні та жінок-кінематографісток

В межах Дня України на Marché du Film відбулося відразу декілька шоукейсів українських проєктів на різних стадіях виробництва. Загалом було представлено 13 стрічок, з яких більше половини – 7 проєктів – знімають режисери-жінки. Та чи є це ознакою того, що в українській індустрії досягнуто гендерної рівності? А як щодо світової кіноіндустрії загалом?

22.05.2022
об 15:35