Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

На Поділлі працюють над гостросюжетним блокбастером «Unbridled»

05.09.2021
об 11:52

На початку червня 2021року в КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ розпочалася робота над художнім повнометражним фільмом «Unbridled» режисера та продюсера Андрія Зайця. У подільському блокбастері можна буде побачити сцени з використанням малої авіації, польоти аеростатів, сцени з каскадерськими трюками та піротехнікою.

Головні ролі у фільмі «UNBRIDLED» виконують Карапет Баджаксузян, Катерина Аносова, Анастасія Дзюбінська, Олександр Левчук, Олексій Лисий, Денис Чорний, Ірина та Богдан Раїнчуки, Яніс Саволайнен, Михайло Камінський, Ольга Завалишина, Георгій Торяник, який до того ж є співавтором сценарію, та інші. Це повнометражний дебют молодих талановитих операторів Івана Трача та Богдана Закордонця. Над саундтреками працюють кам’янець-подільські музичні гурти та композитори. Проєкт є повністю незалежним і створюється за підтримки Хмельницької кінокомісії та Кам’янець-Подільської міської ради, які надали можливість попрацювати на ексклюзивних локаціях. Допрем’єрні покази «UNBRIDLED» відбудуться восени в київському кінотеатрі «BOOMER» та в рамках позаконкурсної програми Кам’янець-Подільського міжнародного кінофестивалю «Бруківка» і першого Хмельницького кінофестивалю восени цього року. Команда фільму відкрита до співпраці з різними національними дистриб’юторами та телеканалами для прокату та показу стрічки на телебаченні. АНДРІЙ ЗАЄЦЬ Режисер фільму, член Української кіноакадемії, експерт Українського культурного фонду, засновник Кам’янець-Подільського міжнародного кінофестивалю «Бруківка» та з початку 2021 року заступник голови Хмельницької кінокомісії при Хмельницькій обласній державній адміністрації.

ПРО ФІЛЬМ:

Події стрічки відбуваються в День міста, під час якого Кам’янець відвідала делегація Ради Європи. У центрі сюжету – герой Карапета Баджаксузяна, який прийшов на свій перший день стажування на роботі. Під час урочистої сесії Міської ради сесійну залу та всю адміністративну будівлю захоплює група терористів, а серед заручників опиняється сестра головного героя, яка працює тут прессекретарем пані міської голови. Наш герой вирішує взяти ситуацію під свій контроль та врятувати заручників, спираючись на свій попередній досвід служби в лавах VIII Хмельницького батальйону спеціального призначення.

 

Наша мета – розвиток жанрового кіно в Україні  та децентралізація  кіновиробництва  в  регіонах. Через подібні проєкти ми маємо популяризувати наші неймовірні локації, відкривати та підтримувати молоді таланти, заохочувати їх займатися створенням кіно. Починаючи з аматорського пригодницького фільму «Одного разу в місті на камені», продовжуючи з фільмом жахів «The cervidae», який було показано та відзначено на двох десятках міжнародних фестивалів жанрового кіно, ми йдемо вперед уже з професійним екшн-бойовиком «Unbridled».

 

Повну версію VGL cinema Vol. 34/35 читайте тут.

Читайте також:

Новини

V Запорізький кінофестиваль ZIFF-2021

V Запорізького кінофестивалю ZIFF-2021 відбуватиметься з 17 по 19 вересня. Організатори заходу готують для учасників і гостей події покази короткометражних фільмів української та міжнародної програми, а також фільми позаконкурсної програми, створені в Україні у 2019-2021 роках, а ще низку майстер-класів від професіоналів української кінематографії.

30.08.2021
об 18:36

Новини

Оскарівський комітет України розпочав приймати національні фільми, що претендують на премію «Оскар»

З 25 серпня Оскарівський комітет України розпочинає прийом заявок для участі національних стрічок у відборі кінороботи на премію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Міжнародний повнометражний фільм» від України.

25.08.2021
об 17:18

Новини

Скоро в кіно: Фантастична драма «Остання місія Пола В.Р.»

З 26 серпня в український кінопрокат виходить фільм «Остання місія Пола В.Р.» із Жаном Рено у головній ролі.

25.08.2021
об 10:27