Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

На платформі Kartina.TV покажуть теле- та кінопроєкти Film.UA

06.08.2020
об 18:47

Уперше в історії інтернет-телеіндустрії український контент доступний без геоблоків, де б не був потенційний глядач.

Платформа інтернет-телебачення Kartina.TV придбала низку проєктів Film.UA, тож тепер подивитись українське кіно можна у будь-якій точці світу. В першу чергу таке співробітництво задовольнить українську діаспору, а це майже 10 млн. осіб по всьому світу.

«Одне з найбільш розповсюджених питань від наших співвітчизників за кордоном – де і як подивитися контент від Film.UA за межами України. Ми дуже раді, що тепер можемо запропонувати їм велику та різнопланову відеотеку на сервісі Kartina.TV. Хочу зазначити, що вперше на одному сайті зібрана велика легальна бібліотека українських проєктів, і ми сподіваємося, що вона тільки зростатиме»,  - сказав директор Film.UA Distribution ІГОР СТОРЧАК.

Глядачі платформи можуть скористатись відеотекою Film.UA, де зібрані повнометражні фільми, серіали, а також телепроєкти. Це як зовсім свіжі проєкти, так і популярні в багатьох країнах світу історії. Наприклад, на сервісі є обидві частини хітової комедії «Скажене весілля», фентезі «Сторожова застава», воєнна драма «Незламна», найдовший медичний серіал українською мовою «Черговий лікар», популярна драма «Жіночий лікар», міжнародний хіт – детектив «Нюхач», мелодрама Оксани Байрак «Ніщо не трапляється двічі», молодіжний серіал «Новенька», тревел-шоу «Родичі в турне» та багато інших.

«Ми вже понад 10 років на ринку, і маємо чітке уявлення, що зараз цікаво нашим клієнтам. На сьогодні у нас у пакеті понад 25 топових українських каналів, і вже не перший рік ми помічаємо попит на україномовний контент, особливо в форматі VoD. Тепер ми можемо задовольнити й цю потребу наших клієнтів. Контент Film.UA доступний в окремій однойменній відеотеці для всіх клієнтів нашої платформи», – розповів генеральний директор Kartina.TV АНДРЕАС РАЙХ.

Варто зазначити, що платформа Kartina.TV доступна не тільки на спеціальних приставках, але й на Smart TV, а також у застосунках для Android та iOS.

 

Джерело: пресслужба Film.UA

Читайте також:

Новини

Про PlayStation зняли документальний фільм

Незабаром на екрани вийде стрічка, що розповідає про історію розвитку ігрового бренду. У головних ролях реальні люди, серед них ті, хто доклав зусиль для створення приставки, та геймери, чиє життя вона змінила назавжди.

31.07.2020
об 17:23

Новини

Netflix планує випустити романтичну драму про пограбування

Режисером нової стрічки стане актор Джейсон Бейтман. Він же і виконає головну роль у проєкті. Сценарій фільму з робочою назвою «І прийде повінь» написав Саймон Кінберг. У центрі сюжету – кохання.

03.08.2020
об 15:25

Анімація

Українська ретроспектива на анімаційному фестивалі LINOLEUM

Щороку на Фестивалі актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM проводять тематичні покази української анімації, охоплюючи фільмі різних років: від початку 1960-х, коли на студії «Київнаукфільм» у повну міць запрацював мультиплікаційний цех, і до нашого часу. За словами кураторки секції української ретороспективи Юлії Кузнєцової, завдання цих програм – переосмислити історію вітчизняних мультфільмів.

05.08.2020
об 18:52