Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

На ОМКФ відбудеться нетворкінг з промоції

09.09.2020
об 18:24

Одеський міжнародний кінофестиваль разом з Українським інститутом презентують новий спільний проєкт для кінопрофесіоналів – promoLAB. Це одноденний освітній нетворкінг-захід з міжнародної промоції. Відбудеться він у форматі онлайн в рамках індустрійної платформи фестивалю Film Industry Office.

«Одеський міжнародний кінофестиваль і Український інститут почали співпрацювати ще минулого року під час ювілейного 10-го ОМКФ. Тоді ми ініціювали нову нагороду в секції Work in progress і програму UA Films Showcase. Ми раді, що це партнерство продовжилося і розширилося новим спільним проєктом для кінопрофесіоналів promoLAB. Ця спеціалізована освітня програма допоможе розібратися в маркетинговій стратегії для позиціонування фільмів на закордонних копродакшен-маркетах і фестивалях. Зважаючи на глобальні зміни у світі, які торкнулися зокрема і міжнародного кіноринку, його учасникам потрібно розуміти сучасні правила гри та важливість промоції контенту в нових реаліях. Крім того, українське кіно стає дедалі цікавішим для світової індустрії, тож професіоналам, які його продукують, програма promoLAB стане у нагоді: вона навчить, як вибудувати PR-стратегію максимально ефективно», - розповіла продюсера ОМКФ  ЮЛІЯ СІНЬКЕВИЧ.

Захід передбачає вебінар від провідної маркетингової агенції з Німеччини та панельну дискусію за участі експертів з промоції, фахівців PR у сфері кіно та представників фестивальних промо-офісів. Спікери розкажуть про особливості різних видів просування фільмів та поділяться секретами успішних промо-кейсів.  Українські проєкти на фінальних стадіях виробництва, які були відібрані до участі в конкурсній презентації Work in Progress, отримають індивідуальні консультації від представників закордонних PR-агенцій.

Організатори планують,  що така практична взаємодія трансформується у співпрацю із закордонними агенціями з промоції, сейлз-агенціями, фестивалями та дистрибуторами.

«РromoLAB – своєрідний  «хакатон» з піару і міжнародної промоції для кіноспільноти. Ця програма, разом із премією Українського інституту в рамках секції Work in Progress, посилює нашу стратегію просування українського кіно за кордоном», – пояснює старша програмна менеджерка напряму «Кіно» Українського інституту НАТАЛІЯ МОВШОВИЧ.

Під час ОМКФ Український інститут нагородить премією проєкт фільму з найбільшим потенціалом за кордоном у рамках секції Work in Progress. Минулого року  таку премію отримала стрічка «Забуті» Дар’ї Онищенко, яка днями вийшла у прокат.

 

Джерело: Пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Новини

11-й ОМКФ оприлюднив програму Національного конкурсу

Сьогодні під час пресконференції щодо проведення 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю організатори заходу оголосили Національну конкурсну програму. До неї увійшли 7 повнометражних та 11 короткометражних стрічок, онлайн-показ яких відбудться у період проведення 11-го ОМКФ – з 25 вересня до 3 жовтня.

20.08.2020
об 17:28

Новини

Сиквел «Короля бельгійців» відкриватиме 11-й ОМКФ

11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відкриє фільм «Босий імператор» Пітера Бросенса та Джессіки Вудворт. Копродукційна стрічка продовжить тему, задану в попередній роботі режисерського подружжя «Король бельгійців», яка отримала Гран-Прі 8-го ОМКФ.

29.08.2020
об 17:32

Новини

Ірина Цілик увійшла до складу журі 11-го ОМКФ

Поступово стають відомі імена журі 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Ми вже писали, хто оцінюватиме роботи в Національній конкурсній програмі, а сьогодні організатори кынозаходу оприлюднили імена тих, хто оцінюватиме Конкурс європейських документальних фільмів.

03.09.2020
об 17:42

Новини

На 11-му ОМКФ відбудеться спеціальний показ «Номерів»

Показ іронічної антиутопії Олега Сенцова «Номери» відбудеться на 11-му ОМКФ в рамках програми «Спеціальні покази». Фільм зможуть переглянути власники онлайн-абонементів та глядачі, які придбають квиток на сеанс.

08.09.2020
об 12:21