Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

На межі виживання: «Планета кіно» розглядає варіант закриття кіномережі

19.11.2020
об 14:30

Карантин вихідного дня поставив кіномережі перед вибором: зачинятися чи шукати підтримки. Оскільки на зустріч власникам кінобізнесу не йдуть, приміром, кіномережа «Планета кіно» розглядає варант припининня свого існування.

 

Ввечері, 17 листопада, в ефірі ток-шоу «Країна», що виходить на 5 каналі, підвели підсумки перших вихідних з новими обмеженнями для більшості бізнесів різних масштабів та величини. Звісно, не оминули увагою й кінотеатри, які в суботу та неділю мають найбільшу кількість відвідувачів, а отже, основні фінансові надходження отримують саме в ці дні. Вікенд 12 – 15 листопада показав рекордно низький бокс-офіс. Загальна сума зборів склала лише 2 млн гривень, адже 14 та 15 числа працівники кінотеатрів знаходилися на карантині вихідного дня. Для порівняння: тижнем раніше великі екрани заробили 11,7 млн гривень. Так, ці суми не витримують жодної критики, якщо співставити заробітки в аналогічний період у 2019 року. Тоді 46 і 45 вікенди принесли 40 млн гривень і 38 млн гривень відповідно.

З огляду на ситуацію, яка кожного дня тільки погіршується, особливо, для великих кіномереж, генеральна директорка кіномережі «Планета кіно» Наталія Байдан у прямому ефірі розповіла, що в компанії вже розглядається варіант припинення діяльності.

«Нас поставили перед фактом. Якщо ресторани або кав'ярні можуть хоч якось забезпечити своїх працівників роботою у вихідні дні, то кінотеатри не можуть зараз зробити нічого. Деякі з дистриб'юторів заявили про те, що не надаватимуть фільми, бо не бачать сенсу в тому, що кінотеатри працюють лише 5 днів на тиждень. Саме тому ми розробляємо для себе різні варіанти, і закриття – один із них», – зазначила НАТАЛІЯ БАЙДАН.

Перед тим, як у «Планеті кіно», почали розглядати найрадикальнішу міру з усіх можливих, керівництво кіномеріжі зверталися до представників влади з різними пропозиціями, однак їх поки що не почули.

«У мене було багато пропозицій. Щойно нас закрили у березні, я просила скасувати для нас ЄСВ, бо це завелике навантаження на наш зарплатний фонд, але мені відмовили, сказавши, що це навіть не обговорюється. Тоді ми ще запитали, чи можна якимось чином вплинути на наших орендодавців у ТРЦ, аби ми хоча б відчували захищеність від того, що деякі власники площ, які ми орендуємо, вимагають повну сплату оренди навіть під час карантину. І це питання не було вирішено», – зауважила генеральна директорка кіномережі «Планета кіно».

За її словами, замість того, щоб допомогти такими необхідними для кіномереж офіційними рішеннями з боку влади були лише поради. Зокрема, звернутися до грантодавців, від яких кошти досі не надійшли.

«Ми заповнили величезну кількість документів, щоб отримати хоча б невеличку частинку тих грантів. Але станом на листопад не отримали жодної копійки. При тому, що прем'єр-міністр сьогодні знову сказав про готовність держави підтримати бізнес і надати певну допомогу. Як ми можемо довіряти цим словам, якщо навіть з того, що було вже сказано, не зроблено нічого?», – дивується НАТАЛІЯ БАЙДАН.

Повна версія ток-шоу «Країна»:

 

Джерело: www.5.ua

Читайте також:

Новини

Українські кінотеатри лишилися без «Афери по-голлівудськи»

Реліз комедії «Афера по-голлівудськи» відтерміновували декілька разів і навіть, коли стало відомо, що світова прем’єра стрічки відбудеться в 2021 році, фільм лишався в українському кінотеатральному репертуарі. Однак введення нових карантинних норм вплинуло на загальну ситуацію.

17.11.2020
об 11:12

Новини

Скорочення кінотеатрального вікна: Студія Universal вклала угоду з мережею Cinemark

Студія Universal розширює коло кінотеатрів-партнерів, з якими вкладає угоди про скорочення кінотеатрального вікна до трьох вікендів. Влітку перша така домовленість була досягнута між Universal та мережею кінотеатрів AMC Theatres. Днями стало відомо, що кіновиробник досяг такої ж згоди з мережею Cinemark Entertainment.

18.11.2020
об 14:19

Новини

Скоро в кіно: Оновлення репертуару кінотеатрів України

З 19 листопада в українських кінотеатрах можна буде побачити стрічку «Номери», третю частину Гаррі Поттера в оригіналі, декілька веселих фільмів для всієї родини та трилерів. Обирайте історію, яка допоможе вам перезавантажитися та відпочити після насиченого робочого дня і обов’язково приходьте у кіно, там кожного з нас дуже чекають.

18.11.2020
об 17:15