Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

На IDFA відзначили фільм «Цей дощ ніколи не скінчиться»

27.11.2020
об 11:17

Не минуло й тижня з дня світової прим'єри, як новий фільм режисерки Аліни Горлової отримав ще одну нагороду. Відзначили стрічку на найпрестижнішому фестивалі документального кіно IDFA в Амстердамі.

Світова прем’єра документальної стрічки «Цей дощ ніколи не скінчиться» (This Rain Will Never Stop) режисерки Аліни Горлової та продюсера Максима Наконечного, TABOR Production, 19 листопада відбулась на Амстердамському фестивалі документального кіно IDFA та принесла українському фільму нагороду «Найкращий повнометражний фільм» в рамках секції First Appearance, в якій змагалося 12 найкращих повнометражних фільмів з усього світу.

«Нагороду за найкращий фільм у секції «Перша поява» отримує вражаюче гарно відзнятий і змонтований фільм, що занурює нас у лихо війни через особисту подорож, яка веде глядача швидкоплинними моментами радості й болю. Фільм охоплює традиції, сучасність, смерть і силу рухатися вперед. Це потужна історія, яка не дозволяє нам врятуватися від руйнувань і душевних втрат війни», – прокоментувало своє рішення Міжнародне журі Амстердамського фестивалю IDFA.

Нагадаємо, що «Цей дощ ніколи не скінчиться» одночасно брав участь у кінофестивалі Festival dei Popoli у Флоренції, де 22 листопада також отримав головну нагороду події.

«Це саме той момент, коли мрії здійснюються. Найсміливіші. Спочатку головна нагорода на Festival dei Popoli, а тепер на IDFA. Це дуже особливий момент, коли розумієш, що всі твої зусилля повертаються до тебе з віддачею. Радію за фільм та команду. Всі щасливі. Ми не помилилися, коли зрозуміли, що час цього фільму прийшов. Виявляється, що так і було», – поділилася своїми думками та емоціями режисерка АЛІНА ГОРЛОВА.

 

Прем’єра в Україні запланована на 2021.

 

Джерело: Пресслужба фільму «Цей дощ ніколи не скінчиться»

Читайте також:

Новини

Скоро в кіно: Оновлення репертуару кінотеатрів України

З 19 листопада в українських кінотеатрах можна буде побачити стрічку «Номери», третю частину Гаррі Поттера в оригіналі, декілька веселих фільмів для всієї родини та трилерів. Обирайте історію, яка допоможе вам перезавантажитися та відпочити після насиченого робочого дня і обов’язково приходьте у кіно, там кожного з нас дуже чекають.

18.11.2020
об 17:15

Новини

У Києві відбувся допрем’єрний показ фільму «Номери»

Сьогодні в прокат вийшла іронічна антиутопія «Номери». Днем раніше в столичному кінотеатрі «Київська Русь» відбувся спеціальний допрем’єрний показ стрічки. Хто відвідав захід та які відгуки лишив після перегляду на одному з найбільших екранів країни?

19.11.2020
об 16:17

Новини

Український бокс-офіс жовтня: «Відьми» спонукали глядачів повернутися до кінотеатрів

Скільки разів ви осіклися за останні 5 днів, пропонуючи зустрітися на вихідних у кіно чи давши пораду обрати кіносеанс у суботу замість п’ятниці? Вчергове розмірковуючи про наслідки карантину вихідного дня, наші колеги з Media Business Reports підготували аналітичну статтю щодо загального жовтневого бокс-офісу українських кінотеатрів. Тож, які підсумки попереднього місяця, як наші співвітчизники реагують на національні фільми, що з’являються в прокаті, та котра з прем’єр врятувала місяць, в якому частка прибутків з вікенда в вікенд зменшувалася?

20.11.2020
об 15:29

Новини

Зустрічі з творцями фільму «Земля блакитна, ніби апельсин»

26 листопада в український прокат виходить фільм «Земля блакитна, ніби апельсин». З нагоди прем’єри в Києві відбудеться низка спеціальних показів за присутності творчої групи, яка відповідатиме на питання глядачів після демонстрації на великому екрані призера кінофестивалю «Санденс».

20.11.2020
об 16:14

Анімація

У 2021 році в прокат вийде «Бебі Бос 2: Сімейний бізнес»

Мине чотири роки і він повернеться на великі екрани. Маленьке та кмітливе немовля, харизматичне та з не дитячою місією знову смішитиме дітей, а їхніх батьків змусить добряче поміркувати. Студія Universal підготувала продовження історії Бебі Боса.

26.11.2020
об 11:29