Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

На фестивалі Миколайчук OPEN відбудеться прем’єра серіалу «Хазяїн» за мотивами Івана Карпенка-Карого

10.06.2022
об 14:57

17 червня гості кінофестивалю Миколайчук OPEN матимуть змогу першими побачити пілотний епізод 4-серійного мінісеріал «Хазяїн» та зустрітися з творчою командою проєкту. Після показу з глядач(к)ами поспілкуються виконавець головної ролі Богдан Бенюк, акторка Ольга Сумська, режисер Тарас Ткаченко.

«Хазяїн» – це осучаснена екранізація класичної п’єси видатного українського драматурга та письменника Івана-Карпенка Карого. В центрі сюжету – Терентій Пузир. Він сучасний доларовий мультимільйонер, власник аграрного холдингу, який вважає себе «хазяїном» краю і людських доль. Він маніпулює та залякує людей, бо прагне зберегти свій вплив і примножити статки, і вперто продовжує зберігати вірність своїм старим підходам, попри те, що світ навколо змінюється. Пузир не помічає, що оточив себе такими ж безпринципними людьми, як і він сам, які у будь-який момент готові зрадити його. Та чи зрозуміє він свої помилки вчасно і чи зможе змінитися?

 

Серіал створено компанією «Основа Фільм Продакшн» у партнерстві із Телеканалом 1+1 та Київстар ТБ за підтримки Міністерства культури та соціальної політики України та фонду USAID. Минулої весни проєкт «Хазяїн» став переможцем конкурсу соціально вагомого контенту Pitch UA 3.

 

Джерело: фестиваль Миколайчук OPEN

Читайте також:

Новини

Зустріли оваціями: як у Каннах відреагували на стрічку режисера-дебютанта «Памфір»

В одній із найпрестижніших програм Каннського кінофестивалю "Двотижневик режисерів", показали повнометражний ігровий дебют українського режисера та сценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука "Памфір". Стрічка претендує на "Золоту камеру" – премію Каннського кінофестивалю, що присуджується за найкращий дебютний повнометражний фільм.

22.05.2022
об 11:51

Новини

Паризька компанія безкоштовно продаватиме новий фільм Антоніо Лукіча

Нову стрічку Антоніо Лукіча “Люксембург, Люксембург” буде продавати легендарний французький sales agent Celluloid Dreams, відомий за фільмами Франсуа Озона. На знак підтримки України паризька компанія безкоштовно займатиметься продажем фільму “Люксембург, Люксембург” виробництва кінопродакшену ForeFilms, коменсувавши лише прямі затрати.

17.05.2022
об 11:48

Новини

«Зошит війни»: благодійний марафон сеансів

11 червня у київському кінотеатрі kino42 стартує благодійний марафон «one day — one film» — сеансів фільму «Зошит війни». Протягом дня відбудеться 5 показів за участю режисера, творчої групи та запрошених модераторів.

06.06.2022
об 16:23