Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

На «Еммі» «Мандалорець» представлений у 15 номінаціях

03.08.2020
об 14:25

Події серіалу розгортаються у всесвіті «Зоряних війн». Багатосерійна стрічка розповідає про пригоди самотнього мисливця за головами, який несподівано стає прийомним батьком Малюка Йоди.

Премія «Еммі», яку вважають телевізійним аналогом «Оскару», оголосила, що  багатосерійна стрічка «Мандалорець» може отримати нагороду у 15 номінаціях, серед яких – відзнака за найкращий драматичний серіал. Фантастична «розповідь» у цій номінації змагатиметься за перемогу з такими  багатосерійними стрічками, як «Оповідь служниці», «Спадкоємці», «Краще телефонуйте Солу», «Корона», «Вбиваючи Єву», «Дивні дива» та «Озарк».

Також у номінації потрапили актори серіалу Джанкарло Еспозіто і Тайка Вайтіті. Решта номінацій «Мандалорця» відзначають його за операторську роботу, костюми, музику, постановку трюків та монтаж.

Зазначимо, лідером серед номінантів на премію «Еммі» в цьому році є серіал «Хранителі» та «Дивовижна місіс Мейзл» з 26 та 20 номінаціями відповідно.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

Стали відомі номінанти цьогорічної премії «Еммі»

Організатори телевізійної премії «Еммі» оголосили список цьогорічних номінантів. Так, судячи з переліку претендентів, можна зробити висновок, що найпопулярніший серіал виробляє НВО, а лідером серед каналів є Netflix. За перемогу змагаються також роботи Amazon, Disney, Warner Bros.

29.07.2020
об 12:07

Новини

Emmy 2020: Едді Мерфі може отримати телевізійного «Оскара»

Знаменитий голлівудський комік Едді Мерфі удостоєний номінації на премію Американської телевізійної академії Emmy 2020. Разом зі своїми колегами він претендуватиме на нагороду як один з ведучих популярної програми Saturday Night Live.

30.07.2020
об 10:51