Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

На честь Джеймса Бонда випустили монети

09.10.2020
об 13:10

У наступному році на прихильників кіногероя-шпигуна Джеймса Бонда чекає ювілейний 25 фільм бондіани. Цю подію в Англії вирішили відзначити на вседержавному рівні та презентували світу гроші, присвячені агенту 007.

Королівський монетний двір Великої Британії також готується до прем’єри стрічки про національного героя та улюбленця жінок Джеймса Бонда. І хоча реліз фільму «Не час помирати» перенесли на весну 2021 року, монетний двір не став переносити свою «прем’єру» та випустив серію колекційних монет на честь агента 007.

Монети виконані з золота, срібла та мельхіору. У кожного номіналу свій дизайн: на аверсі зображено смокінг Джейсма Бонда, його автомобіль Aston Martin DB5, авто-субмарину Lotus Esprit; на реверсі – вигравіювано популярні фрази з фільмів: «Бонд. Джеймс Бонд», «Зверніть увагу, агент 007» та «Збовтати, але не змішувати».

 

Одна така монета коштує від 512 грн до 174 грн в залежності від того, з якого металу вони виконані.

 

Джерело: Express

Читайте також:

Новини

Ще не час: Джеймс Бонд вийде в прокат у 2021 році

Творці бондіани оголосили про відтермінування релізу нового фільму про Джеймса Бонда – «Не час помирати».

03.10.2020
об 14:45

Статті

Витоки бондіани: 10 фактів про фільм «Доктор Ноу»

У наступному році на екрани вийде вже 25-й фільм бондіани, яка принесла творцям понад $ 7 мільярдів (з урахуванням інфляції ця сума перевищує $ 15 мільярдів). Важко навіть уявити, що бюджет першого фільму «Доктор Ноу», прем'єра якого відбулася у жовтні 1962 року, становив трохи більше одного мільйону доларів і його авторам доводилось економити буквально на всьому. Проте режисерові Теренсу Янгу вдалося зняти динамічну стрічку про Бжеймса Бонда, яку глядачі сприйняли із захопленням, а ще вона зробила Шона Коннері однією з найвідоміших зірок світового кінематографу.

06.10.2020
об 18:52

Новини

Деніел Крейнг розповів, чому знову вирішив грати Бонда

Під час участі в шоу The Tonight Show Starring Jimmy Fallon актор Деніел Крейг пригадав, як дізнався, що буде грати Джеймса Бонда, коли вперше в житті спробував Мартіні та чому знову вирішив зіграти шпигуна у «Не час помирати», хоча раніше заявляв, що втомився від Бонда.

08.10.2020
об 15:37