Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

На 12-му ОМКФ презентували онлайн-путівник Lviv Location Guide

21.08.2021
об 15:25

В межах індустріальної секції 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбулася презентація кінолокацій Львова, що зібрані в онлайн-путівнику Lviv Location Guide.

 

Lviv Location Guide – це проєкт, що минулого року став переможцем конкурсу грантів Львівської міської ради «Львів 2020: Фокус на культуру», – реалізовано Українською кіноасоціацією (УКА) та компанією «МКК фільм сервіс» спільно з Асоціацією кіновиробників Львівщини.

 

«Львів є містом дружнім і відкритим до кіно. Зйомки у Львові безкоштовні, і ми повсякчас отримуємо нові й нові запити щодо них, тож маємо на ці запити якісно реагувати», – зазначила під час презентації Lviv Location Guide представниця проєкту ІРИНА КЛИМЕНКО.

 

Задля цього протягом декількох місяців команда проєкту комплексно досліджувала локації регіону, аби обрати найцікавіші й найзатребуваніші з них в контексті міжнародних запитів із кіновиробництва. Після ретельного відбору в кілька етапів, лишилося 35 локацій, що якнайкраще демонструють закордонним партнерам всю різноманітність знімального потенціалу Львівщини. По кожній з цих локацій складено окремий міні-гід, що складається з:

 

- докладного опису локації англійською мовою – включно з важливими технічними деталями: від наявності паркінгу до потужності електричних мереж;

- контактів, необхідних для організації зйомок на цьому об’єкті;

- професійних фотоматеріалів, що дають наочне уявлення про локацію та її знімальні можливості.

 

Такі міні-гіди, у свою чергу, увійшли до загального онлайн-кінопутівника Lviv Location Guide, який розміщено у вільному доступі

 

Також кожен з об’єктів додадуть до загального каталогу українських локацій. (locations.com.ua)

 

Проєкт має значно полегшити для закордонних локейшн-менеджерів, продюсерів і режисерів процес знайомства з українськими локаціями. Крім того, автори ідеї впевнені, що такий підхід стимулюватиме зростання інтересу до фільмування в нашій країні.  

 

Інтерес вже є, про що свідчать слова спеціального гостя презентації Маркуса Бенша (Markus Bensch) – члена Американської кіноакадемії, всесвітньо знаного фахівця локейшн-менеджменту, що зокрема займався підбором локацій для таких проєктів, як «Ворог коло брами», «Перевага Борна», «V означає вендетта», «Читець», «Міст шпигунів», «Таємне життя». 

 

«Якщо ви не можете знайти потрібну локацію в вашій країні, то необхідно розширювати горизонти й звертати свій погляд на інші країни. Й особисто я відтепер завжди триматиму Україну в своїй голові», – сказав, звертаючись до колег-локейшнів, МАРКУС БЕНШ.

 

Організатори проєкту сподіваються, що Lviv Location Guide – це лише перший із низки аналогічних кінопутівників. І що невдовзі інші регіони України приєднаються до цієї ініціативи, аби також залучати до себе міжнародні знімальні команди та комплексно сприяти промоції України у світі як надійного й вигідного партнера у галузі кіно, що здатний зацікавити як системою кешрибейтів і високим професійним рівнем локальних кінофахівців і продакшенів, так і унікальними локаціями, зданими задовольнити будь-які потреби.

 

Джерело: Українська кіноасоціація

Читайте також:

Новини

Кіно VS реальність: Локації з фільмів, куди слід поїхати на відпочинок

Пам’ятаєте, про що мріялось у дитинстві? Погодьтеся, навіть ставши дорослими, час від часу в людей з’являється думка: «Хочу так само, як у кіно». Неважливо, стосується це зачіски, гардероба, подорожі, дружби чи кохання. Одне з бажань цілком доступне кожному з нас, незважаючи на стиль одягу, сімейний статус та настрій, – мандрівки локаціями, що колись були знімальними майданчиками. Наприклад, мінісеріал «Чоронобиль» уже посприяв зростанню попиту на екскурсії в зону відчуження. Чому б не зверну ти увагу й на інші не менш цікаві та напрочуд мальовничі місця, які тішили око глядачам з великих екранів та можуть стати гарною нагодою вирушити у власний тур місцями зйомок українських фільмів.

20.08.2021
об 15:34

Анімація

Аніматор Walt Disney Studios Тоні Бонілла: «Найважливіше в анімації – розваги та правдивість»

До Дня Незалежності України 19 серпня у всеукраїнський прокат вийшов повнометражний анімаційний фільм «Гуллівер повертається» виробництва 95 Animation Studio і Gulliver Film. Режисером анімації, який контролював увесь процес створення, був американський аніматор Walt Disney Studios Тоні Бонілла. У його фільмографії такі проєкти, як «Ріо», «Зоотрополіс», «Льодовиковий період», «Моана».

21.08.2021
об 12:47

Інтерв'ю

Олег Сенцов: «Я чітко знаю, чого хочу від акторів»

Вчора, 20 серпня, в межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбулась творча зустріч з українським режисером і сценаристом Олегом Сенцовим, який відомий глядачам за фільмами “«Гамер», «Номери», «Носоріг» та іншими. Фільм “«Номери» за своєю однойменною п'єсою режисер знімав, перебуваючи у незаконному ув’язненні в російській колонії. Другим режисером стрічки виступив Ахтем Сеітаблаєв. Новий фільм Олега Сенцова «Носоріг» був представлений поза конкурсом Work in Progress секції Film Industry Office 12-го ОМКФ, а також відібраний до конкурсної програми «Горизонти» 78-го Венеціанського кінофестивалю.

21.08.2021
об 10:06