Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

На 11-му ОМКФ відбудеться спеціальний показ «Номерів»

08.09.2020
об 12:21

Показ іронічної антиутопії Олега Сенцова «Номери» відбудеться на 11-му ОМКФ в рамках програми «Спеціальні покази». Фільм зможуть переглянути власники онлайн-абонементів та глядачі, які придбають квиток на сеанс.

 

 

Стрічка «Номери» створена за однойменною п’єсою Олега Сенцова. Режисером виступив сам автор історії та Ахтем Сеітаблаєв. «Номери» - це історія про те, як ув’язнене суспільство намагається побороти свої страхи та отримати свободу. Там, де живуть герої фільму у кожного є тільки свій номер, немає імен та все підпорядковано суворій системі, яку не можна порушувати. Героям недозволено обирати як жити та кого любити. Та одного разу новий «номер» починає вирішувати сам що йому робити і це руйнує спокій влади. Тепер всі герої хочуть самостійності, отримати імена і створити новий світ з новими законами.

 

 

П’єсу «Номери» Олег Сенцов написав ще у 2011 році та остаточно відредагував у 2018 році під час перебування в слідчому ізоляторі Росії. Самі зйомки проходити, коли Сенцов знаходився у виправній колонії «Білий ведмідь», втілювати задуми режисера на знімальному майданчику допомагав Ахтем Сеітаблаєв. Фільм – спільна копродукція України, Польщі та Чехії.

 

 

Подивитись у широкому прокаті «Номери» можна буде з 19 листопада 2020 року.

Нагадаємо, 11-й Міжнародний Одеській кінофестиваль проходитиме в режимі онлайн з 25 вересня по 3 жовтня, а вчора почалися продажі квитків на сеанси.

 

Джерело: PR-служба фільму «Номери»

Читайте також:

Новини

11-й ОМКФ оприлюднив програму Національного конкурсу

Сьогодні під час пресконференції щодо проведення 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю організатори заходу оголосили Національну конкурсну програму. До неї увійшли 7 повнометражних та 11 короткометражних стрічок, онлайн-показ яких відбудться у період проведення 11-го ОМКФ – з 25 вересня до 3 жовтня.

20.08.2020
об 17:28

Новини

Сиквел «Короля бельгійців» відкриватиме 11-й ОМКФ

11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відкриє фільм «Босий імператор» Пітера Бросенса та Джессіки Вудворт. Копродукційна стрічка продовжить тему, задану в попередній роботі режисерського подружжя «Король бельгійців», яка отримала Гран-Прі 8-го ОМКФ.

29.08.2020
об 17:32

Новини

Наріман Алієв увійшов до складу журі Нацональної конкурсної програми 11-го ОМКФ

Організатори 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю оприлюднили склад журі Нацональної конкурсної програми.  Серед тих, хто оцінюватиме роботи учасників – лауреат 10-го ОМКФ, іспанська режисерка, генеральний директор Венеційського міжнародного тижня критики та представниця Європейської кіноакадемії.

02.09.2020
об 11:29

Новини

Ірина Цілик увійшла до складу журі 11-го ОМКФ

Поступово стають відомі імена журі 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Ми вже писали, хто оцінюватиме роботи в Національній конкурсній програмі, а сьогодні організатори кынозаходу оприлюднили імена тих, хто оцінюватиме Конкурс європейських документальних фільмів.

03.09.2020
об 17:42