Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

11-й ОМКФ: Ольга Сумська увійшла до складу альтернативного журі

29.09.2020
об 18:47

11-й Одеський міжнародний кінофестиваль, не зважаючи на вимушений онлайн-формат, продовжує дивувати глядачів новими родзинками. Цього року він вперше запроваджує альтернативне журі, до складу якого увійшли відомі українські блогери.  

 

Нікіта Добринін

 

 

До складу альтернативного журі блогерів ОМКФ-2020 увійшли:

 

  • Іцхак Пінтосевич - письменник, експерт з особистісного росту, професійний тренер з розвитку бізнеса
  • Лєра Бородіна - засновниця сервісу Oh My Look! та співзасновниця б’юті-простору G.Bar
  • Ольга Сумська - акторка і телеведуча, народна артистка України
  • Ірина Горова - продюсерка, співзасновниця продюсерського центру MOZGI Entertainment, співзасновниця і генеральна директорка групи компаній MOZGI GROUP
  • Нікіта Добринін - теле- та радіоведучий, колишній головний редактор чоловічого журналу XXL, головний герой шоу «Холостяк» на телеканалі «СТБ»

 

Блогери матимуть право обрати найкращий фільм з Національної конкурсної програми (повний метр). Результати голосування оприлюднять на Instagram-сторінках блогерів та фестивалю. Глядачі також можуть проголосувати за найкращі стрічки Національного та Міжнародного конкурсів до 2 жовтня включно.

 

Джерело: ОМКФ

Читайте також:

Новини

Відкрито продаж квітків на 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль

Гарна новина: розпочався продаж квітків на 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль. На сайті фестивалю можна придбати та забронювати квитки на фільми і майстер-класи 11-го ОМКФ, а також ознайомитись із розкладом сеансів.

07.09.2020
об 15:42

Новини

11-й ОМКФ закінчиться новою стрічкою Аґнєшки Голланд

Стало відомо, що закривати 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться онлайн з 25 вересня до 3 жовтня, буде біографічна драма «Шарлатан». Це стрічка спільного виробництва Чехії, Ірландії, Польщі та Словаччини. Режисерка - Аґнєшка Голланд, яка у 2017 році отримала «Золотого Дюка» ОМКФ за внесок у кіномистецтво. Прем’єра картини відбудеться 2 жовтня.

12.09.2020
об 16:21

Інтерв'ю

Світові зірки, унікальні фільми та нові програми: Юлія Сінькевич про 11-й ОМКФ

Уперше за свою історію масштабний івент для поціновувачів якісного інтелектуального кінематографу змінив дати та формат. Зважаючи на пандемію та заходи безпеки, 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться в онлайн-форматі й триватиме з 25 вересня до 3 жовтня. Чим дивуватиме ОМКФ, на які фільми чекати та хто зі світових зірок приєднається онлайн, розповіла генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич.

15.09.2020
об 12:25

Новини

Неможливо пропустити: ТОП-5 фільмів 11-го ОМКФ від Вікторії Тігіпко

Триває 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який вперше в історії проходить онлайн. Такий формат дозволяє кіноподії, що триває впродовж дев'яти днів – з 25 вересня по 3 жовтня, потрапити прямісінько додому до глядачів. Президент ОМКФ Вікторія Тігіпко порадила 5 фільмів позаконкурсних програм, які обов’язково варто подивитися. До речі, стрічки доступні будуть і після офіційного завершення кінофестивалю - до 11 жовтня.

29.09.2020
об 11:17