Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

На 11-му ОКМФ відбудуться онлайн-заходи для кінопрофесіоналів

17.09.2020
об 18:37

З 29 вересня до 2 жовтня в межах секції Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудуться онлайн-заходи для кінопрофесіоналів. Їх ціль - підтримка та розвиток української індустрії кіно та міжнародне просування українського кінематографа.  

 

 На 29 вересня в межах Конференції Cinema:Backstage Online Edition, яку куруватиме консультантка ОМКФ Тамара Татішвілі, запланована дискусія «Україна приєднується до Eurimages посеред безпрецедентного перелому в галузі». У ній прийме участь офіційна представниця Польщі у Eurimages Ірена Стшалковська, офіційний представник України в Eurimages Володимир Яценко та проєктний менеджер Eurimages Серджио Гарсія де Леаніса.

Також у цей день відбудеться панельна дискусія в межах Cinema:Backstage «Креативність та ментальна стабільність — надійні супутники на небезпечній дорозі 2020 року». Участь у неї братимуть  психолог та артменеджер Максим Ілляшенко, голова кінонапрямку BOZAR Жюльєт Дюре, фасилітаторка та менеджерка з підтримки процесів для людей, команд та проєктів у креативних індустріях Крістін фон Фрагштейн, продюсерка Ева Пущинська та директорка UNI Europa International Дафна Теппер.

 

30 вересня відбудеться Пітчінг п’яти проєктів EastSeries. Того ж дня ввечері матиме місце освітній інтенсив promoLAB: ефективне просування фільму за кордоном, організований ОМКФ спільно з Українським інститутом.

 1 жовтня буде проводитися Пітчинг, у якому беруть участь 13 кінопроєктів. А також  презентація проєктів BookPitch, спільного проєкту 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю та Х Міжнародного фестивалю Книжковий Арсенал. Ввечері відбудеться дискусія «Міжнародна та внутрішня стратегія просування та популяризації українського контенту в умовах локдауну через фестивалі та міжнародні платформи».

 2 жовтня відбудуться презентації 10 проєктів Work in progress, а потім -  дискуссії на тему «Підтримка аудіовізуального сектору програмою ЄС «Креативна Європа» та «Діджиталізація в українській кіноіндустрії: тенденції та нові рішення». Останньою подією стане церемонія нагородження переможців Film Industry Office.

 

Із повною програмою професійної секції можна ознайомитися на офіційному сайті ОМКФ.

 

Джерело: ОКМФ

 

Читайте також:

Інтерв'ю

Світові зірки, унікальні фільми та нові програми: Юлія Сінькевич про 11-й ОМКФ

Уперше за свою історію масштабний івент для поціновувачів якісного інтелектуального кінематографу змінив дати та формат. Зважаючи на пандемію та заходи безпеки, 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться в онлайн-форматі й триватиме з 25 вересня до 3 жовтня. Чим дивуватиме ОМКФ, на які фільми чекати та хто зі світових зірок приєднається онлайн, розповіла генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич.

15.09.2020
об 12:25

Новини

Гайд по фільмах 11-го ОМКФ від Юлії Сінькевич

25 вересня стартує 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який цьогоріч проходитиме в новому для себе форматі. Генеральна продюсерка ОМКФ Юлія Сінькевич порадила, які фільми з програм краще не пропускати і заздалегідь забронювати собі на них квитки.

16.09.2020
об 15:15

Новини

Побачити прем’єри та поспілкуватись з авторами: Унікальна можливість для володарів абонентів 11-го ОМКФ

Фестивальний абонемент дає змогу глядачу першим побачити унікальні прем’єри, учасників та переможців заходу, поставити питання автору фільмів та подивитись майстер-класи провідних кіно діячів. Нині придбати його можна за акційною ціною.

16.09.2020
об 16:21