Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Multiplex продовжує благодійні покази мультфільмів

11.04.2022
об 17:24

Кіно за 1 гривню! Мережа кінотеатрів Multiplex влаштовує благодійні покази для дітей, вартість квитка – всього 1 гривня. Таким чином компанія хоче допомогти діткам повернути частинки із їх звичного життя до війни. З цього  тижня до переліку мультфільмів долучається і мульт «Каманда котиків».

Події мультфільму розгортаються у безкраїх водах біля узбережжя Кейптауна. Тут живе Куїн, дівчинка морський котик. У перервах між безтурботним пірнанням у глибини та розвагами із друзями вона змушена тікати і ховатися від надокучливих білих акул. Терпець Куїн увірвався, коли ці хижаки з’їли її найкращого друга. Дівчина вирішує зібрати команду опору. Усі учасники загону достатньо завзяті та в міру безтолкові, аби вірити в успіх своєї справи. На допомогу команді відчайдухів припливає місцевий дельфін Дольф.

Мультфільм «Команда котиків» знято у Південно-Африканській Республіці. Режисер Грег Кемерон долучився також і до написання сценарію. Для озвучування жителів глибин він залучив зірок першої величини, серед яких володар премії «Оскар» Дж.К. Сіммонс. Дольф Лундгрен озвучив войовничо налаштованого дельфіна.

 

Аби потрапити на сеанс, варто заздалегідь забронювати місце у кінотеатрі. Покази відбудуться у наступних кінотеатрах:

Львів: ТРК Victoria Gardens

Львів: СТРЦ Spartak.

Хмельницький: ТЦ Оазис.

Одеса: ТРЦ Gagarinn Plaza

Кривий Ріг: Victory Plaza

Луцьк: РЦ Промінь

Дніпро: Дафі

 

Джерело: Multiplex

Читайте також:

Новини

У заблокованому Маріуполі загинув відомий литовський режисер Мантас Кведаравічюс

Мантас Кведаравічюс знаходився в заблокованому Маріуполі з перших днів війни і фільмував облогу міста. Звістка про смерть талановитого режисера сколихнула всю кіноспільноту. Вічна пам’ять!

03.04.2022
об 15:14

Новини

Фільм «Цензорка» отримав нагороди Словацької кінопремії в чотирьох головних номінаціях

Стрічка «Цензорка» спільного виробництва України, Словаччини та Чехії стала тріумфаторкою Словацької Премії. Картину визнали Найкращим фільмом та загалом відзначили в чотирьох номінаціях.

11.04.2022
об 15:17