Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Мультфільм «Лисенятко Вук» надихнуло «Чілдрен Кінофест» на оновлення стилю

26.02.2021
об 12:37

Упродовж 28 травня – 6 червня в понад 20 містах України відбуватиметься 8-й Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест», який сьогодні презентував постер майбутньої події, оголосив стрічку ретроспективи та склад журі Конкурсу дитячих фільмів.

Ретрофільмом 8-го «Чілдрен Кінофест» стане угорська стрічка «Лисенятко Вук». Вона знята за мотивами дитячих оповідань Іштвана Фекете і цьогоріч відзначає своє 40-річчя з моменту виходу на екрани. Саме Вук надихнув організаторів оновити постер заходу так, ніби Совеню Чарлі дитячою рукою домалювали лисячі вушка, вуса й хвіст.

«Сучасні діти народжуються з ґаджетами в руках. Мені як мамі це не завжди подобається, а з іншого боку страшенно цікаво спостерігати за тим, як деякі діти перетворюють їх на особливі інструменти. Це дуже круто, коли діти знімають кіно. Я всім серцем за фестивалі дитячого кіно і за діалог між різними людьми, маленькими і дорослими. За можливість висловитися і бути почутими. За різні теми і будь-які форми вираження.  За безстрашність бути собою. І за любов. Тому що кіно – це безкінечна любов і магічний світ. Спробувавши хоч раз кінознімальний процес на смак, легко в нього закохатися. І вік учасників тут не має ніякого значення. Тож до зустрічі на фестивалі!» – членкиня журі ІРИНА ЦІЛИК.

Наразі на участь у конкурсі триває прийом робіт. Дедлайн  4 травня 2021 року. Потім команда 8-го «Чілдрен Кінофесту» відбере двадцять фільмів-фіналістів і покаже у містах-учасниках заходу. Переможців конкурсу, яких назве журі, відзначать призами від 4 до 15 тисяч гривень. Ознайомитися з умовами участі можна тут.

 

Джерело: Пресслежба Фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест»

Читайте також:

Чілдрен Кінофест: Фантастичний сміх Тіма Талера
Новини

Чілдрен Кінофест: Фантастичний сміх Тіма Талера

Вже за три дні розпочнеться Чілдрен Кінофест онлайн. І сьогодні ми розповімо про останнього учасника міжнародної конкурсної програми – «Тім Талер, або Проданий сміх». Це сімейне фентезі народилося у Німеччині за мотивами однойменного роману Джеймса Крюса.

26.05.2020
об 09:59

Чілдрен Кінофест: Три додаткові дні з міжнародною конкурсною програмою
Новини

Чілдрен Кінофест: Три додаткові дні з міжнародною конкурсною програмою

Триває VII Чілдрен Кінофест. Вчора завершилося голосування за найкращий фільм Міжнародної конкурсної програми, проте організатори вирішили лишити стрічки-учасники у вільному доступі для глядачів фестивалю ще на три дні.

05.06.2020
об 12:17

​​​​​​​Оголошено переможців Чілдрен кінофест 2020
Новини

​​​​​​​Оголошено переможців Чілдрен кінофест 2020

​​​​​​​7 червня о 19:00 відбулась онлайн-церемонія закриття VII Чілдрен Кінофест. Під час прямого включення глядачі дізналися, кому вони віддали Гран-прі в міжнародній конкурсній програмі, а також імена режисерів та назви картин призерів конкурсу короткометражних фільмів, знятих дітьми.

08.06.2020
об 11:01

Новини

Розпочато п’ятий конкурс дитячих проєктів Чілдрен Кінофест

Відкрито прийом заявок на участь у конкурсі. Мінімальний вік учасника – 7 років, максимальна тривалість проєкта – 8 хвилин. Ім’я переможця оголосять 6 червня 2021 року.

12.10.2020
об 15:57