Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Мулан» презентують у вересні в найбезпечнішому з кінотеатрів

06.08.2020
об 17:14

Подивитись стрічку можна буде у незвичному кінотеатрі, а за квиток доведеться віддати величезні гроші. Глядачів повинно тішити тільки одне – кінозал буде по-справжньому безпечним та зручним.

Один з найдорожчих фільмів за всю історії студії Disney стрічка «Мулан» вийде у прокат 4 вересня, але подивитись її можна буде лише в онлайн-кінотеатрі Disney+. Фільм стане доступним для показу у США, Канаді, Австралії, Новій Зеландії та країнах Західної Європи.

При цьому, за перегляд користувачам доведеться викласти 30 доларів – це буде один з найдорожчих релізів за підпискою. До прикладу, у квітні цього року за мультфільм «Тролі. Світове турне» користувачі срвісу викладали по 20 доларів за перегляд.

У країнах, мешканці яких не мають доступу до Disney+, «Мулан» покажуть у кінотеатрах. Однак дата офлайн релізу наразі лишається таємницею.

У Disney зазначили, що ситуація, яка склалась з прем’єрою стрічки «Мулан» - унікальна. Коли пандемія мине, студія навряд чи знову піде на такий крок.

 

Джерело: Disney

Читайте також:

Новини

Відома дата виходу прем’єри «Мулан» у США

Прем’єра блокбастеру «Мулан» в Америці відбудеться 21 серпня, хоча планувалось, що рімейк анімаційної стрічки 1998 року глядачі зможуть побачити вже 24 липня. Дату релізу перенесли через різьке збільшення захворюваних на COVID-19.

30.06.2020
об 14:23

Новини

Disney переносить прем'єри «Мулан», «Аватару», «Зоряних війн» та інших фільмів

Через складну ситуацію в індустрії та стрімке поширення Covid-19 кінокомпанія Disney відклала прем'єри багатьох своїх фільмів на роки, а деякі – взагалі зняла з розкладу.

24.07.2020
об 16:12