Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Мулан» чи «Тенет»: який фільм стартував краще?

11.09.2020
об 11:43

Фільм студії Walt DIsney  «Мулан», представлений в Північній Америці за допомогою потокового сервісу Disney +, стартував краще, ніж фантастичний бойовик  «Тенет».  Тільки за перший вікенд картина заробила 33,5 мільйона доларів – про це говорить статистика Screen Rant.  А ось «Тенет» не зміг зібрати більше 20 мільйонів доларів.

 

Кадр з фільму «Тенет»

 

Заробітки «Мулан» виявилося можливим оцінити, оскільки фільм не входив в стандартну підписку, а був доступний для перегляду за додаткову плату. При цьому у випадку з діснеївських проєктом мова йде про чистий прибуток: студії не доведеться ділити цю суму з кінотеатрами та інвестувати додаткові кошти в рекламні матеріали. До того ж, саме завдяки релізу «Мулан» число завантажень додатка Disney + збільшилося на 68%.

 

Кадр з фільму «Мулан»

 

Відзначимо, що рейтинги цих двох фільмів в системі Rotten Tomatoes виявилися практично однаковими - 74 % у «Тенет» і 75 % у «Мулан». Інформація про збори стрічки Walt Disney в міжнародному прокаті буде доступною трохи пізніше, коли її прокат стартує в країнах, де нова потоковая платформа поки що не представлена.

 

Джерело: Screen Rant

Читайте також:

Новини

Відома дата виходу прем’єри «Мулан» у США

Прем’єра блокбастеру «Мулан» в Америці відбудеться 21 серпня, хоча планувалось, що рімейк анімаційної стрічки 1998 року глядачі зможуть побачити вже 24 липня. Дату релізу перенесли через різьке збільшення захворюваних на COVID-19.

30.06.2020
об 14:23

Новини

«Мулан» презентують у вересні в найбезпечнішому з кінотеатрів

Подивитись стрічку можна буде у незвичному кінотеатрі, а за квиток доведеться віддати величезні гроші. Глядачів повинно тішити тільки одне – кінозал буде по-справжньому безпечним та зручним.

06.08.2020
об 17:14

Статті

«Тенет» - історія про часову ентропію, що й сама пережила нестійкі часи

Світ дочекався релізу нового фільму Крістофера Нолана. «Тенет», над ідеєю та окремими деталями якого режисер міркував ще з початку 2000-х, сценарій якого писався 6 років, знімання тривали пів року, а довгоочікуваний реліз переносився кілька місяців поспіль, врешті вийшов у широкий прокат.

03.09.2020
об 19:25