Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Можливості від #ucancoproduce: Подовжено реєстрацію заявок

14.10.2021
об 11:34

Реєстрація продюсерів та прийом заявок до участі у відкритому пітчингу аудіовізуальних проєктів #ucancoproduce триває до 24 жовтня (включно). Усі проєкти, які пройдуть відбір, увійдуть до онлайн-каталогу, розміщеного на сайті проєкту, доступ до якого матимуть усі зареєстровані учасники.

5 листопада оголосять список проєктів (до 12 проєктів з кожної країни), які будуть представлені на онлайн-пітчингу 11 листопада. Деталі та умови участі.

Також, 10 листопада відбудеться панельна дискусія онлайн про дію Угоди про спільне виробництво та системи підтримки виробників контенту в Канаді та Україні.

На сторінці із корисною інформацією можна ознайомитись з основними державними та приватними організаціями України та Канади, які працюють у сфері креативних індустрій, а також з базами даних аудіовізуального сектору, умовами спільного виробництва, та знайти іншу інформацію, що дозволить розширити ваші знання про аудіовізуальну індустрію обох країн.

Нагадаємо, програма #ucancoproduce націлена на практичне втілення можливостей, що надає Угода про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Україною та Канадою.

 

Джерело: Українська кіноакадемія

 

Читайте також:

Новини

Переможці фестивалю кінооператорського мистецтва «КІНОКО»

IV фестиваль кінооператорського мистецтва «КІНОКО» проходив у Києві з 1 по 5 жовтня за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Нині вже відомі імена переможців цього річного заходу.

05.10.2021
об 15:41

Новини

Незалежний кінодистриб'ютор «Вольга Україна» продовжить роботу під назвою VLG.FILM

Ребрендинг завершено і у нове десятиліття своєї роботи на українському ринку компанія «Вольга Україна» входить під новим брендом – VLG.FILM.

05.10.2021
об 16:50

Новини

Аудіоказки в українському дубляжі: Спеціальний розділ на платформі онлайн-телебачення

На платформі Київстар ТБ доступні для прослуховування найвідоміші дитячі казки в українському дубляжі. Їх користувачі сервісу знайдуть у спеціальному розділі.

09.10.2021
об 11:16