Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Можливості спільного виробництва: підсумки Днів української аудіовізуальної індустрії у Римі

08.12.2021
об 11:21

3-5 грудня у Римі пройшли “Дні української аудіовізуальної індустрії” – проєкт, який вперше комплексно представив італійській професійній спільноті досягнення, сервіси та продукти, що їх пропонує Україна на міжнародному ринку та для Італії зокрема. Подія стала важливим кроком для налагодження комунікації між індустріальними гравцями обох країн. Крім того, було ініційовано також підготовку до підписання меморандуму про співпрацю між Італією та Україною у галузі аудіовізуальної індустрії.

Відкриття Днів відбулось 3 грудня в Будинку кіно парку Вілла Боргезе у столиці Італії. З української сторони з вітальним словом виступили Ярослав Мельник, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Італії, Марина Кудерчук, Голова Державного агентства України з питань кіно, а з боку Італії – Лаура Салерно (Laura Salerno), представниця Генерального директорату з питань кіно та аудіовізуальної продукції Міністерства культури Італії.

Вікторія Ярмощук, виконавча директорка Української кіноасоціації, провела ґрунтовну презентацію “Discover Ukraine” з інформаційно-аналітичними та відеоматеріалами, які продемонстрували італійським колегам досягнення та потенціал нашої країни у сфері кіно, ТБ і digital-контенту та готовність до міжнародної співпраці у секторі креативних індустрій.

Італійсько-українська команда проєкту Koza Nostra (Pepito Produzioni та FILM.UA Group) презентувала однойменний фільм спільного виробництва, який незабаром вийде на великі екрани обох країн.

Крім того, організатори підготували презентацію work-in-progress українських проєктів різних форматів та жанрів, які мають потенціал на італійському ринку.

У відкритті Днів взяли участь представники української делегації – продюсери провідних продакшен-компаній та головні гравці аудіовізуальної індустрії Італії, що представляли такі відомі компанії та організації як RAI, Pepito Produzioni, Roma Lazio Film Commission тощо. Всього захід відвідало понад 60 гостей.

У межах проєкту відбулась зустріч між представниками української делегації та керівництвом Генерального директорату кіно та аудіовізуальної продукції Міністерства культури Італії – Нікола Борреллі (Nicola Borrelli), а також директоркою департаменту кіно та аудіовізуальної індустрії Марією Джузеппіною Трокколі (Maria Giuseppina Troccoli).

В межах візиту української делегації було організовано екскурсію однією із найстаріших та найповажніших кіностудій Європи та світу – Чинечитта (Cinecittà), де свого часу працювали Федеріко Фелліні, Роберто Росселліні, Мартін Скорсезе та інші знамениті режисери. Тут було знято десятки оскароносних стрічок, які увійшли до історії світового кіно.

 

Вихідними 4-5 грудня в межах програми Днів з неабияким успіхом пройшли покази українського кіно – понад 400 глядачів переглянули фільми  “Віддана” (2020) Христини Сиволап, “Я працюю на цвинтарі” (2021) Олексія Тараненка, “Пік страху” (2020) Станіслава Капралова, “Земля блакитна, ніби апельсин” (2020) Ірини Цілик, “Мої думки тихі” (2019) Антоніо Лукіча, а також анімаційну стрічку “Викрадена принцеса” (2018) Олега Маламужа.

Проєкт організувала Українська кіноасоціація спільно з Media Resources Management за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Міністерства закордонних справ України, Посольства України в Італії та за сприяння Генерального директорату з питань кіно та аудіовізуальної продукції Міністерства культури Італії. Партнер проєкту в Італії – Mimesi’s APS.

 

Джерело: Українська кіноасоціація

Джерело фото: Олександр Пілюгін

Читайте також:

Статті

Лідери медіаринку України: Досягнення української індустрії та стратегія подальшого розвитку на світовому ринку

FILM.UA Group ініціювали об’єднання з Медіа Групою Україна, StarLightMedia та 1+1 media задля промоції української індустрії контенту на провідному міжнародному B2B-порталі, присвяченому медіаконтенту, С21Media. До презентації України долучився Президент Володимир Зеленський.

20.09.2021
об 11:56

Новини

Дні української аудіовізуальної індустрії в Римі

3-5 грудня у столиці Італії пройдуть “Дні української аудіовізуальної індустрії в Римі”. Італійській професійній спільноті представлять досягнення, можливості та сервіси, які пропонує Україна в сфері виробництва та дистрибуції контенту в галузі кіно, ТБ та діджітал задля розвитку співпраці між країнами.

19.11.2021
об 16:19