Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Можливості для режисерів від фестивалю Series Mania та компанії Beta!

20.06.2022
об 12:52

SeriesMania та Beta впроваджують програму SeriesMakers зі стипедією, щоб спонукати режисерів повнометражних фільмів спробувати себе в серіальному виробництві.

Beta надасть дві нагороди, кожна з яких має стипендію в розмірі $52 600, щоб підтримати вибрані телевізійні презентації визнаних режисерів повнометражних фільмів. Для нових талантів передбачена стипендія в розмірі $21 000 від Kirch Foundation.

Три нагороди будуть вручені в рамках програми SeriesMakers, метою якої є підтримка талантів у переході до виробництва телевізійних серіалів, поєднуючи режисерів і сценаристів з шоураннерами, продюсерами та іншими професіоналами світу TV.

Деталі за посиланням

 

Джерело: The Hollywood Reporter

Читайте також:

Новини

Переможцем Міжнародного Краківського кінофестивалю документального кіно став словацький фільм «Собор»

Художній дебют словацького режисера Дениса Доброводи «Собор» отримав приз за найкращий фільм у секції Міжнародного конкурсу документального кіно 62-го Краківського кінофестивалю, який проходив з 29 травня по 12 червня. Фільм був підібраний HBО.

07.06.2022
об 16:05

Новини

«Будинок "Слово". Нескінчений роман» став переможцем Košice International Film Festival у Словаччинні

Будинок "Слово". Нескінченний роман – це драматична історія українських письменників, яких зібрали під дахом одного будинку, аби змусити їх працювати на благо системи. Світова прем'єра фільму Тараса Томенка про те, як комуністичний рай перетворюється на комуністичне пекло, відбулась минулого року на 37-му Варшавському кінофестивалі.

16.06.2022
об 17:08

Новини

На фестивалі Миколайчук OPEN відбудеться прем’єра серіалу «Хазяїн» за мотивами Івана Карпенка-Карого

17 червня гості кінофестивалю Миколайчук OPEN матимуть змогу першими побачити пілотний епізод 4-серійного мінісеріал «Хазяїн» та зустрітися з творчою командою проєкту. Після показу з глядач(к)ами поспілкуються виконавець головної ролі Богдан Бенюк, акторка Ольга Сумська, режисер Тарас Ткаченко.

10.06.2022
об 14:57