Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Моєму найкращому другові…»: створили короткометражний фільм в пам’ять загиблих захисників України

07.04.2022
об 17:00

Український кіносценарист Антон Базелінський разом із данським актором хорватського походження Крістіаном Іблером створили короткометражний фільм, присвячений загиблому в Бучі Володимиру Ковальському.  Фільм  створений в пам'ять усіх загиблих захисників України.

Володимир Ковальський загинув у лютому 2022 року, захищаючи рідне місто та Київ. У 2015 році у битві за Донбас він втратив обидві ноги, але зміг повернутися до життя. Займався спортом та був постійним учасником «Ігор воєнів», працював на власній СТО.

У Володимира залишився 5-річний син та дружина.

 

«У війни тисячі граней... Вона змінюється щодня, змінює нас, ми стаємо іншими. Вважаю, що про жахіття війни і про нашу віру в перемогу варто говорити усіма способами. Щасливий, що мені вдалося зробити свій внесок як кіносценаристу. Працюємо, не зупиняймося!» - прокоментував кіносценарист Антон Базелінський.

Фільм створили дистанційно. Ідею запропонував  датський актор, режисер і продюсер – Крістіан Іблер.

«Я постійно згадую про війну на Балканах 90-х, коли бачу фото з України. Мій тато був із Хорватії і я пам'ятаю, як сидів перед телевізором і сердито плакав, коли танки їхали полями. Кілька днів тому я зв'язався зі сценаристом в Україні і запитав, чи міг би він написати монолог англійською про те, як це сидіти в Києві - прямо зараз. Ось його думки, його туга і його надії... Будь ласка, поділіться цим відео! Тоді він буде справді щасливий», - написав у своєму фейсбук Крістіан Іблер.

 

Джерело:  Anton Bazelinsky

Читайте також:

Новини

Стартує благодійний кіномарафон “CinemAid Ukraine”

У різних містах світу стартує благодійний кіномарафон “CinemAid Ukraine”. Це серія благодійних показів українського кіно за кордоном. Зібрані кошти будуть перераховані на три напрямки підтримки України: в фонд “Повернись живим”, на підтримку кіноіндустрії країни під час війни та на допомогу постраждалим від війни кінематографістам та їх сім'ям.

29.03.2022
об 12:05

Новини

Стрічку «Земля блакитна ніби апельсин» покажуть у Лондоні

Стрічку Ірини Цілик "Земля блакитна ніби апельсин" покажуть у Лондоні, в знаковій штаб-квартирі Британської академії кіно і телевізійного мистецтва BAFTA на Пікаділлі, 195. Всі зібрані кошти підуть до гуманітарних фондів на підтримку України.

31.03.2022
об 13:10

Новини

«Україна у вогні»: представили нові ілюстрації мультфільму «Мавка. Лісова пісня»

Автори анімаційної стрічки "Мавка. Лісова пісня" презентували нову серію ілюстрацій та ескізів до мультфільму. На них добра й ніжна Мавка стала войовничою та сповненою справедливої люті.

07.04.2022
об 14:03