Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Міжнародний кінофестиваль у Локарно додасть новий розділ короткометражних робіт відомих авторів

16.02.2021
об 18:29

Кінофестиваль у Локарно додає новий конкурсний розділ, присвячений короткометражкам відомих кінематографістів. Таке рішення прийняв новий художній керівник фестивалю Джіона А. Наццаро.

 

Наццаро, колишній керівник Венеціанського тижня критики, був призначений головою Локарно в листопаді. Він почав вносити свої корективи у видатну швейцарську подію, присвячену інді-кіно, запускаючи нову рубрику, яка «відкриє значне вікно можливостей для вже відомих митців, які експериментують у нових та інноваційних формах та форматах».

 

Ідея нової рубрики «Локарно», яка називається «Corti d'Autore» та перекладається як «авторські короткометражки», бути місцем, де неповнометражні фільми відомих режисерів знайдуть простір для нових можливостей та розголосу. Новий, конкурентний розділ, присвячений нестандартним поглядам кіномитців, без жодного визначення жанру, та знаходити новий голос, спрямований в майбутнє.

 

Зрозуміло, що завдяки пандемії короткометражні фільми є більш життєздатним варіантом для багатьох режисерів та більш економічно вигідними з точки зору виробництва. Незважаючи на те, що такі стрічки вже давно є важливим компонентом фестивалю і обмежувались роботами лише нових талантів. Нова рубрика «Corti d'Autore» з окремими призами має стати стимулом для переосмислення уявлень про те, що таке короткометражні фільми та про те, хто їх робить і чому. Керівник секції короткометражок Локарно Едді Бертоцці буде відповідальним за відбір конкурсних робіт у новому розділі разом з Анною Гашуц, Енріко Ваннуччі та Валерією Вагнер.

 

Наразі 74-й кінофестиваль у Локарно планують провести з 4 по 14 серпня як офлайн подія.

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Новини

71-й Берлінський кінофестиваль представив склад міжнародного журі

Берлінський кінофестиваль представив журі міжнародної програми. Усі члени є володарами «Золотого ведмедя» за найкращий фільм.

02.02.2021
об 15:33

Новини

Розпочався фестиваль «Вечори французького кіно»: Що і де дивитися?

Сьогодні, 12 лютого, розпочався 16-й фестиваль «Вечори французького кіно», який триватиме упродовж наступних дев’яти днів.

12.02.2021
об 12:35

Новини

Навесні в кінотеатрах покажуть Фестиваль короткометражної анімації Annecy

Дитяча історія, міркування про смерть і втрати, погляд на розум людини зсередини, сюрреалістичні фантазії про внутрішній світ дитини, філософська притча – цю різнобарвну палітру короткометражних анімаційних фільмів можна буде побачити в кіно з 8 квітня.

15.02.2021
об 17:14

Новини

Гібридний формат 18 Docudays UA: Що, де, коли?

Упродовж 26 березня – 4 квітня відбуватиметься 18 Docudays UA. Цьогоріч фестиваль вперше проходитиме у гібридному форматі. Фізично відвідати заходи програми можна буде на Подолі, адже всі основні локації розташовані саме в цьому районі Києва. Крім того, у розкладі організатори запланували низку подій, на які можна буде «прийти» онлайн.

16.02.2021
об 16:36