Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Міжнародний фестиваль Docudays UA відкрив прийом заявок

13.07.2020
об 11:02

Щороку на заході презентують українські документальні фільми та кінопроєкти від авторів, продакш-компаній, студій, дистриб’юторів неігрового кіно, студій та кінофестивалів. Вперше в цьому році вирішено створити електронний онлайн-каталог проєктів.

Фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відкрив прийом заявок до VI каталогу української документалістики. Публікуватиметься він онлайн, на сайті docudays.ua. Оновлювати дані планують тричі на рік. Прийом заявок до першої редакції VI каталогу триває до 14 серпня 2020 року включно. Опублікований він буде у жовтні цього року.

До осіннього переліку ввійдуть фільми та проєкти креативної документалістики які мають важливе соціальне повідомлення, зрозумілі глядачеві, а їх автори чи авторки експериментують з формою. Це може бути як короткий метр, так і повнометражні роботи.

Видання відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Посольства Швеції в Україні.

Більше інформації можна дізнатись тут.

Взяти участь з фільмом або проєктом можна заповнивши анкету.

Джерело: Держкіно України

Читайте також:

Новини

В Україні знімуть фільм про Валерія Лобановського

Байопік матиме назву «Наставник». Події стрічки розгортатимуться у 1970-х роках минулого століття, коли Валерій Лобановський був тренером київського «Динамо». У 1973 році він очолив футбольну команду, а вже через два роки «Динамо» виграло Кубок Кубків та Суперкубок УЄФА.

08.07.2020
об 17:14

Відсьогодні на екранах кінотеатрів – фільм-катастрофа «Тунель. Небезпечно для життя»
Новини

Відсьогодні на екранах кінотеатрів – фільм-катастрофа «Тунель. Небезпечно для життя»

9 липня на екрани українських кінотеатрів виходить прем'єра – фільм-катастрофа норвезького режисера Пола Ойе «Тунель. Небезпечно для життя».

09.07.2020
об 12:20

Анімація

У кінотеатрі «Жовтень» протягом липня – дні аніме

Після відновлення роботи у кінотеатрі «Жовтень», окрім прем’єр дуже цікава програма. Так, наприклад, весь липень на великому екрані демонструють класику аніме – стрічки Хаяо Міядзакі. Мультфільми цього токійського казкаря наповнені добром та щирістю, тож такий кіносеанс – це хороша нагода сходити в кіно з дітьми на канікулах.

11.07.2020
об 12:28