Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Міжнародні стратегії: Можливості копродукційних проєктів між Україною та Казахстаном

27.11.2020
об 17:19

Вчора, 26 листопада, відбувся круглий стіл для продюсерів «Україна - Казахстан: можливості для співпраці». Організаторами онлайн-події стали Одеський міжнародний кінофестиваль, онлайн-платформа DzygaMDB, Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» і Державний Центр національного кіно Казахстану.

«На сьогодні індустрії наших двох країн активно розвиваються. В Казахстані та Україні за останні роки відбулась низка змін та перетворень на державному рівні, які сприяють розвиткові кінематографу і копродукції. У Казахстані в 2019 був прийнятий Закон «про Кіно» і був створений Державний центр підтримки та просування казахського кіно за кордоном. На мій погляд, зараз ідеальний момент, аби налагодити партнерство між нашими двома країнами», - зазначила продюсерка, радниця голови правління Державного центру підтримки національного кіно Казахстану і кураторка міжнародної стратегії АННА КАЧКО.

В свою чергу, український продюсер Володимир Філіппов та казахський продюсер Сергій Азімов поділилися своїм досвідом співпраці України та Казахстану під час виробництва фільму «Тарас. Повернення».

«Останні 8-10 років багато чого робиться для того, аби сприяти розвиткові копродукційних проєктів між Україною та іншими країнами. Ця діяльність ведеться у кількох напрямках: участь в міжнародних програмах, підтримка окремих конкурсів для копродукційних проєктів, робота над керібейтами. Очевидно, що копродукція несе велику кількість плюсів: збільшення потенційної аудиторії та ринків дистриб’юції, обмін культурним досвідом, підвищення кваліфікації професіоналів, посилення впізнаванності на міжнародному ринку. Впевнена, що в України з Казахстаном є багато точок дотику і можливостей для спільних копродукційних проєктів», - додала генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю та членкиня наглядової ради Української кіноакадемії ЮЛІЯ СІНЬКЕВИЧ.

Також в межах круглого столу провели пітчинг копродукційних проєктів. Автори презентували свої ідеї повнометражних ігрових фільмів для спільного виробництва України та Казахстану. Так, учасники круглого сталу дізналися про:

«Джинн Тонік», режисера Віктора Масляєва, продюсерів Белли Терзі (Україна) та Даніяра Ібрагімова (Казахстан);

«Генеральний», режисера Володимира Мельниченка, продюсерів Володимира Мельниченка та Володимира Стаценка (Україна);

Il principe, режисера Адільхана Єржанова, продюсера Серіка Абішева (Казахстан);

«Ранок у Києві», режисерки Жанни Туленди, продюсера Айши Рахімгалієва (Казахстан).

 

Всі зареєстровані учасники круглого столу отримають зібрану в каталог інформацію про ці проєкти. Крім того, зібрану про майбутні фільми інформацію опублікують на платформі DzygaMDB та на сайті ДЦПНК.

Повна версія круглого столу для продюсерів:

 

Джерело: Пресслужба Української кіноакадемії

 

Читайте також:

В очікуванні прем’єри: Коли на екрани вийде «Фортеця Хаджибей»
Новини

В очікуванні прем’єри: Коли на екрани вийде «Фортеця Хаджибей»

На Одеській кіностудії завершено роботу над повнометражним художнім фільмом «Фортеця Хаджибей». Дружба і кохання, добро і зло, шляхетність та підступ – ці одвічні теми, які споконвіку бентежать людство, порушені в новій стрічці режисера Костянтина Коновалова.

04.06.2020
об 14:12

Новини

У «Фортеці Хаджибея» з'явився тизер

Одеська кіностудія представила тизер повнометражного фільму режисера Костянтина Коновалова «Фортеця Хаджибей». Стрічка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

11.06.2020
об 18:02

Новини

Незабаром у кінотеатрах український пригодницький фільм «Фортеця Хаджибей»

Вже в середині жовтня українського глядача очікує прем’єра пригодницького історичного фільму «Фортеця Хаджибей». Зйомки стартували у грудні 2018 року і закінчились у травні 2020 року.

18.09.2020
об 12:20

Новини

Дні народження зірок: На що здатне кохання Тіни Тернер

Можна довго розмірковувати над тими речами, які могли статися. Можна ностальгувати і намагатися повернутися в минуле у мріях, а можна наслідувати приклад Тіни Тернер, яка сьогодні, у свій 81 рік народження, дякує минулому за все, що трапилось і щасливо живе у теперішньому.

26.11.2020
об 10:28