Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Міжнародне співробництво: Зйомки кіно та серіалів на партнерських засадах

30.07.2020
об 14:25

Сьогодні на Facebook-сторінці онлайн платформи DzygaMDB відбудеться прямий ефір із виконавчою продюсеркою Radioaktive Film та Головою Асоціації кіноіндустрії України Євгенією Яцутою. Під час прямого ефіру фахівчиня, яка реалізовувала кампанії для світових брендів розповість про досвід роботи з іноземними партнерами.

 

30 липня о 19:00 відбудеться вебінар на тему «Міжнародне партнерство в кіно та серіалах». У прямому ефірі зустрінуться модератор, яка є співзасновницею DzygaMDB та виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух зі спікеркою, яка є виконавчою продюсеркою Radioaktive Film та Головою Асоціації кіноіндустрії України Євгенією Яцутою.

«Євгенія поділиться практичним досвідом роботи із міжнародними партнерами, розповість про особливості реалізаціїї проєктів для компаній із різних регіонів світу, зокрема, США, Європи, Китаю. Ми обговоримо проблеми нашого ринку та ті зміни, на які варто очікувати у зв’язку із прийняттям Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки та підвищення міжнародної конкурентоспроможності галузі відео- та кіно- виробництва» (законопроєкт № 3060)», - розповіла співзасновниця DzygaMDB та виконавча директорка Української кіноакадемії АННА МАЧУХ.

Також варто зазначити, що за час роботи в аудіовізуальному секторі України Євгенія Яцута реалізовувала кампанії для світових брендів, а також співпрацювала з найвідомішими зарубіжними компаніями у сфері кінематографа. Наприклад, у 2018 році Radioactive Film разом з НВО працював над створенням серіалу «Чорнобиль». Тож приєднуйтесь о 19:00 до прямого ефіру і дізнавайтесь цікаві кейси.