Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Міжнародна програма 5-го Київського тиждня критики

07.10.2021
об 11:39

Хіти Канн, Берліна, Торонто та Сан-Себастьяна на ювілейному кінофестивалі «Київський тиждень критики».

 

Відкриє фестиваль робота французької режисерки, сценаристки та фем-активістки Селін Сьямми – драма «Маленька мама». Як і попередня її стрічка «Портрет дівчини у вогні», нова картина – це влучна репрезентація female gaze у сучасному кінематографі. Світова прем’єра фільму відбулася в межах основного конкурсу цьогорічного Берлінале, а на Міжнародному кінофестивалі в Сан-Себастьяні робота здобула Приз глядацьких симпатій.

Одразу дві стрічки для показу на Київському тижні критики було обрано з основної програми Каннського кінофестивалю. Перша з них – «Червона ракета» від американського режисера незалежних фільмів Шона Бейкера («Проєкт «Флорида», «Мандарин», «Старлетка»). Сюжет цієї драмеді розгортається навколо побитого життям порноактора, якого грає зірка «Дуже страшного кіно» Саймон Рекс. Чоловік повертається з Лос-Анджелеса до рідного техаського містечка, щоб розпочати життя спочатку. На цьогорічному фестивалі американського кіно в Дівілі картина була відзначена Призами критиків та журі.

Друга з основної програми Каннського кінофестивалю – «Кермуй моїм авто» японського режисера та сценариста Рюсуке Хамаґуті («Колесо фортуни та фантазії»). Ця драма про акторську майстерність, парадокси інтерпретації та переживання втрати – екранізація оповідання Харукі Муракамі. Цього року в Каннах фільм отримав Нагороду за найкращий сценарій (Рюсуке Хамаґуті, Такамаса Ое), Призи від Міжнародної федерації кінопреси (ФІПРЕССІ) та екуменічного журі.

Також до програми увійшла драма «Вуховертка» Люсіль Гадзігаліловіч за участі Алекса Лотера, зірки серіалу «Кінець ї***ого світу» на Netflix. Абсурдна стрічка з загадковим сюжетом про дівчинку з крижаними зубними протезами, яка ніколи не буває за межами свого темного помешкання. Фільм побачив світ на Міжнародному кінофестивалі в Торонто 2021 (програма «Платформа»), а в Сан-Себастьяні отримав Спеціальний приз журі.

Нагадаємо, організатор фестивалю «Київський тиждень критики» компанія «Артхаус Трафік» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

 

Джерело: «Артхаус Трафік»

 

Читайте також:

Новини

Програма V Міжнародного Кам'янець-Подільського кінофестивалю «Бруківка»

Упродовж п’яти днів, з 15 по 20 листопада, у Кам'янець-Подільському відбуватиметься ювілейний Міжнародний кінофестиваль «Бруківка». Цього разу лейтмотив заходу – «магія чисел». Так, у національній секції ігрового короткого метру представлено 30 фільмів, що символізують 30-річчя Незалежності України. В інших секціях своєрідна «футбольна команда» – по 11 фільмів. Також остання, але не менш важлива секція – українська документалістика, де покажуть 5 стрічок, які символізують 5-річчя кінофестивалю. Ще на глядачів очікує позаконкурсна програма із секції «Кам’янець-Подільська панорама» та спеціальні скринінги архівних та документальних фільмів спецпроєктів від НАБУ та медіапроєкту «Слідство. Інфо».

05.10.2021
об 12:47

Новини

Глядачі телеканалу «1+1» скоро побачать комедійний серіал «Скажені Сусіди»

Телеканал «1+1» разом із FILM.UA Group працюють над першим оригінальним серіалом для платформи Київстар ТБ – «Скажені Сусіди», що доповнить кіновсесвіт «Скаженого Весілля». Глядачі платформи побачать серіал першими. Згодом «Скажені сусіди» транслюватиме «1+1».

06.10.2021
об 17:25