Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Між небом та горами» покажуть у Кракові та Шеффілді

31.05.2022
об 11:25

Українське кіно продовжує знайомити світ із українською культурою та менталітетом. Документальний фільм «Між небом та горами» Дмитра Гришка розповідає історію чотирьох фельдшерок із гірського села на Закарпатті. Марія, Тетяна, Анна та Світлана багато років працюють на єдиний станції швидкої допомоги й живуть в цьому ж селі і чесно та совісно виконують свою роботу попри виклики світової пандемії, недофінансування, постійні замети та бездоріжжя.

2020 рік, світу загрожує пандемія нового та невідомого коронавірусу. В цей час гірське село Колочава на Закарпатті продовжує жити буденним життям, адже люди тут стикаються з труднощами постійно. Єдина станція швидкої допомоги в селі та чотири жінки-фельдшерки працюють в звичайному режимі.

Марія, Тетяна, Анна та Світлана вже багато років працюють на станції швидкої допомоги й живуть в цьому ж селі. Більшість викликів зараз, як і до пандемії, – це хвороби, які нікуди не зникли: люди й далі страждають від важких хвороб, які стають ще небезпечнішими в переповнених ковідними хворими лікарнях.

Жителі села народжуються, одружуються, святкують... і зрештою помирають. Життя занадто коротке, щоб його можна було поставити на паузу. Здається, цей життєвий цикл триватиме вічно, але чи зможуть вони вижити, якщо наступна пандемія стане більш смертельною? Життя в селі триває, а працівники швидкої завжди готові прийти на допомогу.

Документальний фільм Дмитра Грешка "Між небом та горами" увійшов до Національного конкурсу DOCU/УКРАЇНА Міжнародного кінофестивалю документального кіно з прав людини Docudays UA, який мав відбутись наприкінці березня у Києві. Кінофестиваль у Кракові виявив солідарність із Україною та прихистив Docudays UA із показами фільмів DOCU/УКРАЇНА. Прем'єра стрічки "Між небом та горами" відбудеться вже завтра, 1 червня. Фільми буде оцінювати міжнародне журі, а нагородження відбудеться в останній день роботи Краківського кінофестивалю, 5 червня 2022 р.

Крім того, фільм "Між небом та горами" візьме участь у кінофестивалі Sheffield DocFest, який відбудеться з 23 до 28 червня. На цьому авторитетному британському кінофорумі буде презентована програма "Пароль: Паляниця", де також покажуть 4 кінокартини із Національного конкурсу кінофестивалю Docudays UA.

Фільм вироблено UP UA STUDIO за підтримки Держкіно. Режисер – Дмитро Грешко, продюсерка – Поліна Герман.

 

Джерело: UP UA STUDIO

Читайте також:

Новини

Одеський кінофестиваль пройде у Карлових Варах: учасники Work in Progress

Одеський Міжнародний кінофестиваль цьогоріч через повномасштабну війну росії проти України відбудеться на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах. Організатори оголосили учасників секції Work in Progress. У презентації OIFF WIP Selection візьмуть участь 8 проєктів, які знаходяться на завершальній стадії зйомок або постпродакшну, вироблені в Україні або в копродукції з Україною.

17.05.2022
об 12:22

Новини

Проект фільму “Ти – Космос” виграв нагороду First Cut Lab Award у Каннах

Проєкт стрічки був представлений у програмі Ukrainian Films Now, яку організовано в межах Marché du Film - Festival de Cannes за ініціативою EAVE, First Cut Lab та When East Meets West.

24.05.2022
об 17:54

Новини

«Терикони» Тараса Томенка відзначили на кінофестивалі GOEAST

Документальний фільм Тараса Томенка "Терикони" про дітей, долі яких зруйновала війна на Сході України, отримав дві нагороди міжнародного кінофестивалю GoEast у Вісбадені.

26.04.2022
об 16:09