Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Місце зустрічі Київ: Етика налагоджування відносин

19.08.2020
об 15:26

У наступний четвер, 27 серпня, в рамках «Школи молодого продюсера. Місце зустрічі Київ» з 10-ї ранку до 13:00 проходитиме панельна дискусія «Етика налагоджування відносин із міжнародними партнерами».

«Школа молодого продюсера. Місце зустрічі Київ» – це унікальний проєкт для підвищення навичок українських продюсерів розроблений Асоціацією кіноіндустрії України спільно з Mannheim Meeting Place (MPP), за підтримки Державного агентства України з питань кіно та за участі Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». Під час оналайн-заходу «Етика налагоджування відносин із міжнародними партнерами» 15 зарубіжних експертів розкажуть про належну присутність на кіноринках, правильну поведінку з сейлз агентами та фестивалями, належне ставлення доку-продюсера та вневненість у собі.

Розклад оналайн-події:

Дискусія №1. «Належна присутність на кіноринках» з 10:00 до 11:10

Дискусія №2. «Правильна поведінка з сейлзами, фестивалями. Ставлення до ко-продюсера» з 11:30 до 12:30

Дискусія №3. «Належна впевненість у собі» з 12:40 до 13:00

Захід відбудеться є безкоштовним, долучитися до нього можуть всі охочі. Особливо корисним він є для продюсерів початківців у міжнародній ко-продукції.  Робоча мова англійська із синхронним перекладом на українську.

Читайте також:

Новини

З'явився проморолик шоу «Діти проти зірок»

«Новий канал» показав проморолик другого сезону шоу «Діти проти зірок». Спеціально для зйомок відео на стінах скейт-парку намалювали графіті з лого програми та «Нового каналу». Ведучим шоу буде Сергій Притула.

10.08.2020
об 18:27

Новини

Святковий рік: Рейтингові телепроєкти StarLightMedia відзначатимуть круглі дати

У StarLightMedia починається сезон ювілеїв. Кінець 2020-го й початок наступного року для телевізійної групи є особливими. Програма «Факти» на ICTV святкуватиме 20-річчя, «Факти тижня. 100 хвилин» та «Свобода слова» - 15-річчя. Срібна дата у «Вікна-новини» на СТБ, яким виповнюється 25 років.

18.08.2020
об 12:23