Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Мишко і Місячна Дзвінка» поїде на форум європейських аніматорів

18.09.2020
об 14:24

Українська анімація «Мишко і Місячна Дзвінка» візьме участь у форумі Kids Kino Industry 2020, який спеціалізується на виробництві дитячого контенту. Захід проходитиме з 19 вересня по 2 жовтня у Варшаві.

Цей майданчик дає можливість працівникам анімаційної галузі обмінюватись ідеями, досвідом та розвивати нові проєкти, а також знаходити потенційних інвесторів, дистриб’юторів, бродкастерів та співпродюсерів.

«Мишко і Місячна Дзвінка» – це пригодницький серіал для дітей дошкільного віку, виконаний у техніці 2D. Проєкт другого сезону «Коли сходить Місяць», який був відібраний до пітчингу Kids Kino Industry 2020, – це продовження циклу фільмів про хлопчика Мишка та дівчинку Місячну Дзвінку.

Серіал створюється за мотивами збірки оповідань письменниці Наталі Гузєєвої. Над виробництвом працює анімаційна студія «студіо Капі». У нових епізодах мультфільму персонажі стали дещо іншими.

«Наші персонажі змінились. Ми прагнемо вийти на європейський анімаційний ринок, зробити нашу країну видимою на ньому. Тож, гадаємо, ми зробили крок у правильному напрямку. І сподіваємось, що оновлені герої прийдуться до душі як українській аудиторії, так і європейській», –  розповів продюсер «студіо Капі» МИХАЛЬ МАРГУЛІС.

 

Джерело: Пресслужба «студіо Капі»

Читайте також:

Новини

«Відкрита ніч. Дубль 23»: Анімаційна програма

Завтра, 12 серпня, з’явиться доступ до онлайн-частини кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 23». У програму анімаційних фільмів увійшло 5 стрічок. Ми вирішили розповісти про зміст кожної та про їхніх авторів.

11.08.2020
об 19:24

Анімація

Анімаційний фестиваль LINOLEUM відбуватиметься офлайн

Лишилося два дні до початку Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіа мистецтв LINOLEUM. Як повідомляли раніше організатори, щорічна подія цього разу відбудеться в онлайн-форматі на платформі Megogo, але вони трохи подумали та вирішили подарувати можливість людям з різних міст України долучитися до заходу офлайн.

31.08.2020
об 18:41

Новини

За крок до фестивалю анімації LINOLEUM

Стрічки, що увійшли до конкурсної та позаконкурсної програм Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіамистецтв LINOLEUM можна буде дивитися у будь-який час без обмежень кількості переглядів.

01.09.2020
об 15:31